Gündem Haberleri

  Biz ayrılamayız

  Hürriyet Haber
  03.07.2007 - 00:00 | Son Güncelleme:

  Bülent Ersoy, giydiği gelinliği andıran beyaz bir kıyafetiyle, nişanlısı Armağan Uzun'la "Biz Ayrılamayız" şarkısını birlikte söyledi.

  Bülent Ersoy fotoğrafları için tıklayın

  Küs olduğu İbrahim Tatlıses'le geçtiğimiz hafta barışan Bülent Ersoy, önceki gece de ünlü türkücünün canlı yayınlanan şov programına konuk oldu. Gelinliği andıran beyaz bir kıyafet giyen Ersoy, nişanlısı Armağan Uzun'la "Biz Ayrılamayız" şarkısını birlikte söyledi.
  İbrahim Tatlıses, önceki akşam canlı yayınlanan şov programına Bülent Ersoy'la, 14 Temmuz'da nikah masasına oturacağı söylenen nişanlısı Armağan Uzun'u konuk etti. Seda Sayan'la birlikte kız tarafı olarak Armağan Uzun'dan ayrı oturan Bülent Ersoy, kına gecesi yaptıklarını açıkladı. Ersoy, "Bir kilo kına aldık, sürdük. Ben yakmadım. Benim güzelliğim bozulur" dedi. Ersoy, nişanlısı hakkında da, "Ona hiçbir şey sökmez. Bu çok bela. Ben bunu yarışmada, halim selim, klas bir insan sanırdım. Yine da klas ama kibar kibar geçiriyor. Çok inatçıdır bir kere. Duygusal duygusal yapıyor" dedi. Birlikte "Biz Ayrılamayız" adlı parçayı söyleyen ikili, objektiflere mutluluk pozu verdi. Programa Stelyo Pipis'le katılan Seda Sayan'ın Armağan Uzun'a 'enişte' diye hitap etmesi dikkat çekti.

  Biz ayrılamayızBiz ayrılamayız

  Bülent Ersoy'la Armağan Uzun, nişan yüzüklerini geçtiğimiz ay taktı.

  Armağan Uzun, şarkı bitiminde Ersoy'u alnından öptü.

  Etiketler:
  

  EN ÇOK OKUNAN HABERLER

   Sayfa Başı