« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Bitsin bu çile

G.Saray'a transferi belirsizliğini koruyan Ümit Karan, ‘‘Sarı kırmızılı formayı giymek istiyorum. Sorunun bir an önce çözülmesini bekliyorum’’ dedi...

İlhan SÖYLER
SON GÜNCELLEME
Kafası karışık, yüzü hiç gülmüyor. Hazırlık maçlarında G.Saray formasını giyiyor, oynuyor ama yüzde 50 kapasite ile. Dünkü idmandan önce konuştuğumuz Ümit Karan, ‘‘Ben G.Saray'da oynamak istiyorum, izin vermiyorlar. Kendimi huzursuz hissediyorum. Kafam rahat değil. Ne olacaksa olsun, bitsin artık bu işkence’’ diyor ve şöyle devam ediyor:

"Transferim belirsizliğini koruyor. Her kafadan bir ses çıkıyor. Şu anda randıman olarak yarı yarıyayım. Asbaşkan Mehmet Cansun, ‘Sen merak etme. Önümümüzdeki sezon G.Saray'ın formasını giyeceksin. Seni bir yere bırakmayacağız. Gerekirse 4 ay Marsilya'da oynarsın sonra bize dönersin' diyor. Madem G.Saraylıyım 4 aylığına da olsa Marsilya'ya giderim."

Ümit böyle konuşuyor. Ya G.Birliği cephesinde neler oluyor? Başkan İlhan Cavcav, ‘‘Faruk Süren ve Ali Dürüst, ‘tamam' dediler, sonra da 2002 Haziran'ına çek veriyorlar. Ben o çeki ne yapayım. Serkan'a 7 milyon dolar verdiler, Ümit gibi bir oyuncuya 1 milyon doları çok görüyorlar. G.Saray gibi büyük bir camia bu rakamı veremiyorsa hayret’’ diyor.


CANLI SKOR CEBİNDE!

Cep telefonunuza Spor Arena uygulamasını gönderelim.

SMS GÖNDERİLDİ!

Cihazınıza özel bağlantı linki sms ile gönderildi. Lütfen smslerinize bakınız.

Bunları da Beğenebilirsiniz
İlişkili Haberler