Teknoloji Haberleri

TEKNOLOJİ

  Bitransfer bir yılda yüzde 500 büyüdü

  Hürriyet Haber
  28 Haziran 2017 - 09:49Son Güncelleme : 28 Haziran 2017 - 09:50

  Bugüne kadar 10 binin üzerinde kişi taşıyan Bitransfer bir yılda yüzde 500 büyüme kaydetti.

  GarantiPartners’ın desteklediği girişim Bitransfer, online mecralarda yer almak isteyen ve transfer hizmeti veren firmalar ile hizmet almak isteyen yolcuları bir araya getiriyor. Toplam 12 il, 256 nokta ve 2.550’yi geçkin güzergahta 700’den fazla kayıtlı araçla güvenli ulaşım hizmeti sunan Bitransfer, anlık bir araç çağırma uygulaması olmamasıyla sektörde farklılaşıyor.

  Seyahatini planlayan yolculara hizmet verme hedefiyle yola çıkan Bitransfer’in D2 ve TÜRSAB Yetki Belgelerine sahip tüm araçları, havalimanı transferinden noktadan noktaya transfere kadar güvenli bir yolculuk deneyimi sunuyor. Bitransfer’in İstanbul’da altı ve 10 kişilik olmak üzere iki tip aracı bulunuyor. Yolcular, gitmek istedikleri yeri, tarihi, saati ve yolculuk yapacakları araçları önceden belirleyerek sorunsuz ve güvenli bir şekilde yolculuk edebiliyor.

  En büyük müşterisi Setur olan Bitransfer, İDO ile de dönemsel bir çalışma yaptı. 2016’nın Mart ayında sitesini canlıya alan, Android ve IOS’ta da yer alan Bitransfer’in ödemesi ise BKM Ekspress ile alınabiliyor. Altı bankanın kredi kartına da taksit seçeneği bulunuyor.

  

   EN ÇOK OKUNANLAR

    Sayfa Başı