BİTLİS HABERLERİ

Bitlis'te başarılı sporcular ödüllendirildi

AA / İbrahim Yaldız
25.02.2016 - 15:32Son Güncelleme :
AA / İbrahim Yaldız

BİTLİS (AA) - Çeşitli branşlarda dereceye giren sporcular, düzenlenen törenle ödüllendirildi.

Bitlis Öğretmenevi'ndeki törende konuşan Vali Ahmet Çınar, Bitlisli sporcuların Türkiye'yi ulusal ve uluslararası yarışmalarda temsil ettiğini hatırlatarak, sporcuları kutladı.

Sporcuların Allah vergisi yetenekleriyle madalyaları getirdikleri için de teşekkür eden Çınar, "Siz gençlerimize de model oluyorsunuz. Sokakta köyde çarşıda pazarda her yerde gençleri de sağlık için insanlığın sağlığı için spora teşvik ettiniz. Bunun yanında sayılacak çok şey var. Ülke için şehir için insanlar için güzel işler yaptınız. Biz sizlerle gurur duyuyoruz. Bu tören her zaman yapılmalı. Bizler yapacağız. Sizinle bir araya gelmek bizim en büyük arzumuzdu. Bu mütevazi programı gerçekleştiriyoruz. Bunun daha büyüğüne de layıksınız. Bu ödülü size verdiğimiz önemin küçük ve sembolik olarak kabul edin. Bundan sonra inşallah her şey eskisinden çok daha güzel olacak. Sadece dua ile değil elimizden gelenin en iyisini yapmaya çalışacağız" diye konuştu.

Gençlik Hizmetleri Spor İl Müdür Vekili Medeni Öztaş ise, 2015 yılında çeşitli branşlarda dereceye giren sporcuların başarıları hakkında bilgi verdi. Ardından ulusal ve uluslararası sportif faaliyetlerde dereceye giren sporcular, tam ve çeyrek altınla ödüllendirildi.

Sporculara verilen yemeğin ardından sonlanan programa, İl Emniyet Müdürü Fatih Kaya, kurum amirleri, antrenör ve sporcular katıldı.

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Bitlis haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Bitlis ilinden Bitlis'te başarılı sporcular ödüllendirildi hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 25 Şubat 2016 tarihinde saat 15 32’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Bitlis'te başarılı sporcular ödüllendirildi haberi güncellenecektir.

Sayfa Başı