BİTLİS HABERLERİ

Bitlis Devlet Hastanesi kreş hizmeti verecek

AA / İbrahim Yaldız
24.02.2016 - 17:34Son Güncelleme :
AA / İbrahim Yaldız

BİTLİS (AA) - Bitlis Devlet Hastanesi, çalışan personellerinin çocukları için kreş hizmeti verecek.

Hastanesi Başhekim Yardımcısı İç Hastalıkları Uzmanı Mahmut Büyükşimşek, yaptığı açıklamada, hastanede çalışan personellerin çocukları için kreş açacaklarını söyledi.

Kreşi, hastane bahçesindeki ek binada açacaklarını belirten Büyükşimşek, şöyle konuştu:

"Tüm hastane personellerinin en çok yaşadığı sıkıntılardan biriydi çocuklardan nereye gönderileceği konusuydu. Yeni açacağımız kreşle hastanemizin tüm personelleri burada çocuklarına hizmet vereceğiz. Personellerimiz rahat etmiş olacak. Kreşimiz personellerimizin 0-6 yaş çocuklarına hizmet verecek. Kreş için yerimiz ayarlandı, gerekli birimlerle görüşmeler yapıldı. Oyuncaklarımız hazır. Yakın zamanda kreşimiz hizmet vermeye başlayacak. İlimizde yeterli kreş olmadığından dolayı böyle bir hizmet verdik."

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Bitlis haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Bitlis ilinden Bitlis Devlet Hastanesi kreş hizmeti verecek hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 24 Şubat 2016 tarihinde saat 17 34’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Bitlis Devlet Hastanesi kreş hizmeti verecek haberi güncellenecektir.

Sayfa Başı