"Niobe Aslı Temel" hakkında bilgiler ve tüm köşe yazıları Hürriyet Yazarlar sayfasında. "Niobe Aslı Temel" yazısı yayınlandığında hemen haberiniz olması için Hürriyet'i takip edin.
Niobe Aslı Temel

Bitiş ve başlangıçlar yaşayacağımız günlerdeyiz

Yengeç burcunda meydana gelen Güneş tutulması ve yeni ay, bizi geçmişimizle hesaplaşma, ailemize ve eskiye ait bilgiler edinme ve geçmiş yaraların üzerinden geçme konularında yoğunlaştırabilir.

Bitiş ve başlangıçların ard arda yaşanabileceği günlerdeyiz.
Özellikle, her ayın 21-22’ si civarında doğan okuyucular bu etkiyi daha fazla hissedebilirler.
Alınacak sürpriz haberler ya da ani kararlar, Güneş ve Ay’ın Uranüs’le yaptığı olumlu açı ile birleşince, ortaya pek çok yeni fırsatın çıkmasını sağlayabilir. Pluto’nun açısı ise, biraz daha zorlayıcı görünüyor ancak burada da, yine bazı bitişler ve ardından, yenilenme ve iyileşme süreci ön plana çıkıyor. Bahsettiğim konularda yaşayacaklarınıza dikkat etmelisiniz. Bu etkiler 22 Ekim civarında da kendini tekrar edebilir, genel etkisi ise 6 aylık bir süreci kapsıyor.
Gökyüzünün bu konumu, ülke genelinde ise güvenlik, etnik veya gizli kalması gereken konular, kadın ve aile yaşamıyla ilgili genel gelişmelerin dikkat çekici olabileceğine işaret ediyor.
Hayatla şakalaşmak veya düşünmeden kararlar almak için uygun bir süreç olmayabilir. Ancak kendinizden eminseniz, yapacağınız başlangıçlar sizi daha iyi bir yaşam dilimine taşıyacaktır.
Tutulmanın getireceği yüksek enerjiyle sağlık ve sevgi ile kalın.

X

YAZARIN DİĞER YAZILARI