Gündem Haberleri

GÜNDEM

  Bitirelim bu işi

  Hürriyet Haber
  05 Aralık 2000 - 00:00Son Güncelleme : 05 Aralık 2000 - 00:01

  Manavgat halkı el ele verdi, bir tarih yazdı

  Özürlülere yeni yıl armağanı vermek için kampanya açan Belediye, tüccar, sanayici ve esnafların katkılarıyla tamamlanan Özürlüler Okulunda eğitim başlıyor.

  MANAVGAT halkının büyük katkılarıyla kısa sürede bitme noktasına gelen Özürlüler Okulu'nun ikinci yarı yılda açılacağı bildirildi. İlçedeki tüm basın kuruluşlarının ortak hareket ettikleri, ‘‘Bitirelim Bu İşi’’ kampanyası sonrası kurum, kuruluş ve kişilerin yaptıkları toplantıların sonucunda okul bitme noktasına getirildi.

  BOYALAR, DÖŞEMELER

  Eski Belediye Başkanı Akay Şenel ve Safran Boya'nın katkılarıyla dış cephe boyası tamamlanan okulun şu anda Çolaklı Belediyesi'nin yardım ve katkılarıyla merdiven, demir ve korkulukları yapılıyor. MATSO tarafından karşılanan sıhhi tesisat malzemelerinin de önümüzdeki günlerde döşenmesine başlanacağı bildirildi.

  ODALAR, BELEDİYELER

  Sınıf kapıları Mehmet Şen, elektrik malzemeleri ve tesisatı MASİAD tarafından karşılanacak. Tuvaletler, PVC kapıları, tavan ve laboratuvar mermerlerinin yapımını belediye üstlendi. Okulun ihtiyaç duyduğu nakit para sıkıntısı ise Esnaf ve Sanatkarlar Odası ve belde belediyelerin yardımlarıyla aşılacak.

  Özürlü gösterisi

  VAKIF Haftası etkinlikleri Antalya'da da çeşitli etkinliklerle sürüyor. 7 Aralık'ta yabancı ülkelerin dans grupları gösterilerini sunacak. Cam Piramit'teki programda ilk olarak zihinsel özürlü çocuklar bir gösteri yapacak. Etkinlik saat 19.30'da başlayacak.

  Etiketler:
  

   EN ÇOK OKUNANLAR

    Sayfa Başı