Spor Haberleri

« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Bisikletli başkan

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş’a, katıldığı 6. İstanbul Bisiklet Şenliği’nde 21 vitesli bir bisiklet hediye edildi. Topbaş, bisiklet kullanımını Avrupa’da olduğu gibi İstanbul’da da yaygınlaştırmayı hedeflediklerini, bu amaçla kentte bisiklet parkurları yapacaklarını ve bisikleti bir ulaşım aracı haline getireceklerini söyledi.

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME
Topbaş, İstanbul Büyükşehir Belediyesi olarak yurtdışında altın madalya kazanan sporculara para ödülleri vereceklerini açıkladı. Küçükçekmece Belediye Başkanı Aziz Yeniay’ın da katıldığı şenlikte her yaştan yüzlerce bisikletsever, Küçükçekmece-Yeşilköy-Florya-Şenlikköy güzergahında 19 kilometrelik bisiklet turu yaptı. Daha sonra yapılan kurayla 5 kişiye bisiklet hediye edildi.

İstanbul’a klimalı İETT otobüsleri

İSTANBUL’a klimalı İETT otobüsleri geliyor. Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş, ‘İETT genel müdürümüze, yaş ortalaması artık belli noktaya çıkmış otobüsleri seferden alıp, yerine klimalı, temiz, kaliteli bir ulaşım sağlayacak otobüsleri satın alma talimatı verdim’ dedi. Kadıköy ve Küçükbakkalköy’de seçmenlere teşekkür eden Topbaş, gezisi sırasında çocuklara bebek ve çikolatalı bisküvi dağıttı.

Bunları da Beğenebilirsiniz