ANKARA HABERLERİ

Birsan, Uluslararası Ekonomi Zirveleri Yapacak

IHA
31.10.2015 - 10:02Son Güncelleme :

BİRLEŞTİRİCİ GENÇ İŞ KADINLARI VE İŞ ADAMLARI KONFEDERASYONU GENEL BAŞKANI ALPAY GÜREL, ULUSLARARASI EKONOMİ ZİRVELERİ DÜZENLEYECEKLERİNİ BİLDİRDİ.

IHA

Birleştirici Genç İş Kadınları ve İş Adamları Konfederasyonu Genel Başkanı Alpay Gürel, uluslararası ekonomi zirveleri düzenleyeceklerini bildirdi.
Birleştirici Genç İş Kadınları ve İş Adamları Konfederasyonu (BİRSAN) Genel Başkanı Alpay Gürel, Türkiye ekonomisine katkı sağlamak amacıyla ulusal ve uluslararası ekonomi zirveleri düzenleyeceklerini açıkladı. Konfederasyonu hakkında da bilgi veren Gürel, şöyle dedi:
"Kuruluşumuz Türkiye’nin 81 ilinden genç iş kadınlarımız iş adamlarımız yatırımcılarımız ve sanayicilerimizin bir araya gelmesiyle kurulmuştur. Ekonomik bir sivil toplum kuruluşudur. Ortadoğu’da ve dünyada yükselen ülkemiz Türkiye biz gençlerin omuzunda yükselecektir. Bu sebeple önümüzdeki günlerde özellikle İstanbul’da ülke ekonomisine katkı sağlamak amacıyla ulusal ve uluslararası ekonomik ve ticari zirveler yapacağız".

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Ankara haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Ankara ilinden Birsan, Uluslararası Ekonomi Zirveleri Yapacak hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 31 Ekim 2015 tarihinde saat 10 02’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Birsan, Uluslararası Ekonomi Zirveleri Yapacak haberi güncellenecektir.

Sayfa Başı