Birlikte Işıldıyoruz

Hürriyet Haber
14.06.2013 - 17:50 | Son Güncelleme:

Kadınlar her zaman ışıldamak ister. Saçları, yaşam biçimi, dış güzelliği ve mutluluğuyla.

/images/100/0x0/55eb490ff018fbb8f8b758f3Kadınlar her zaman ışıldamak ister. Saçları, yaşam biçimi, dış güzelliği ve mutluluğuyla. Aslında bu, sağlığın ve hayattaki dengenin ışıltısıdır. Zaten gerçek mutluluğu bunu elde ettiğimizde hissetmez miyiz? Ve aslında her yeni gün, başarmak için yeni bir fırsat değil midir?

Kadınların her yönüyle ışıldaması için fırsat sunan Pantene, “Birlikte Işıldıyoruz” platformunu yarattı. Başarmak, bir araya gelip saçlarındaki ve hayatındaki sağlıklı ışıltıyı birbirleriyle paylaşmak ve bunu kutlamak isteyen kadınların bir araya geldiği bir topluluk Birlikte Işıldıyoruz. Bu topluluk her geçen gün biraz daha büyüyor… Hatta bugünlerde, severek ve hayranlıkla takip ettiğimiz isimlerden Özge Özberk, Burcu Kara ve Hande Subaşı da; hem saçlarıyla, hem de başarılarıyla , yaptıklarıyla, tutkularıyla ışıldayan kadınların hikayelerini anlatıyorlar bize.

Sizin de çevrenizde ışıldadığını düşündüğünüz birisi varsa fotoğrafıyla birlikte hikayesini PANTENE Facebook sayfasına yükleyip, arkadaşınızla birlikte ışıldayacağınız harika bir Paris tatili kazanabilirsiniz.

Kadınlar Pantene ile birlikte ışıldıyor, bizden söylemesi.

 

DETAYLI BİLGİ İÇİN TIKLAYIN

 


 

Etiketler:

    Sayfa Başı