« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Birlikte eğlendiler

Derbiden sonra Şamdan’a giden Yıldırım Demirören ve beraberindekiler içeride Yiğit Şardan, Murat Yalçındağ ve Tunca Hazinedaroğlu ile karşılaştı. G.Saraylılar, rakiplerini hem tebrik etti hem şarkılarına eşlik etti.

İsmail ER
SON GÜNCELLEME
DERBİ maçta Fenerbahçe’yi 3-0 yenerek ‘şampiyonluk yarışında ben de varım’ diyen Beşiktaş’ta zaferin coşkusu büyük oldu. Bu tarihi galibiyeti Levent’teki ünlü gece kulübü Şamdan’da kutlayan siyah beyazlı yöneticilerin sevincine, ezeli rakipleri Galatasaray’ın yöneticileri de ortak oldu. Çocuğunun rahatsızlığı nedeniyle F.Bahçe maçını evinde izlemeyi tercih eden Beşiktaş Kulübü Başkanı Yıldırım Demirören, karşılaşmanın bitiş düdüğünün ardından teknik direktör Mustafa Denizli’yi telefonla arayarak tebrik etti. Demirören daha sonra, maçı birlikte izlediği kayınbiraderi ve eski Beşiktaş yöneticisi Kıvanç Oktay’ın ısrarları üzerine galibiyeti Levent’teki Şamdan’da kutlama kararı aldı. Yanlarına eşlerini de alarak, gece kulübüne giden Demirören ve Oktay’a, Beşiktaş Yönetim Kurulu Üyesi Mario Berk ile kongre üyesi Serhat Soysal ve Cengiz Zülfikaroğlu da katıldı.

Siyah beyazlılar Şamdan’a girdiklerinde içeride büyük bir sürprizle karşılaştı. Zira, G.Saray yöneticilerinden Yiğit Şardan, Murat Yalçındağ ve Tunca Hazinedaroğlu da aynı mekandaydı. Galatasaray Kulübü Tekerlekli Sandalye Basketbol Takımı’nın sorumlusu olan Dilara Endican’ın doğum gününü kutlayan sarı kırmızılılar, Beşiktaşlılar’ı Fenerbahçe galibiyetinden ötürü tebrik etti. Beşiktaş Başkanı Yıldırım Demirören ve beraberindekilerin gelmesiyle, Şamdan’da çalınan müzik de değişti. O ana kadar Latin müzikleri çalınan mekanda Beşiktaş şarkıları çalmaya başladı. “Hadi Hisset” şarkısı Demirören’in isteği üzerine üst üste 10 kez çalındı. Şarkılara büyük coşkuyla eşlik eden Yıldırım Demirören ve Kıvanç Oktay bir ara piste çıkarak dans etti. Bütün bunlar olurken başka bir masada oturan Yiğit Şardan, Murat Yalçındağ ve Tunca Hazinedaroğlu’nun Beşiktaşlılar’ı alkışladıkları ve zaman şarkılara eşlik ettikleri görüldü.

Taraftarla tartıştılar

Gecenin sonunda ise tatsız bir olay yaşandı. Kıvanç Oktay’ın oğlu Sinan Oktay, Beşiktaş marşları söylemesi nedeniyle kendisini uyaran bir Fenerbahçeli tarafından uyarılınca gerginlik yaşandı. Sinan Oktay, şarkı söylerken sesini yükseltmemesini isteyen Fenerbahçeli taraftara, “Herkes başarıya saygı göstermeli. Size de başarılar dilerim” cevabını verince, ikili arasında tartışma çıktı. Mekanın güvenlik görevlileri Fenerbahçeli taraftarı hemen mekandan dışarı çıkararak olası bir kavgayı önledi.

Bunları da Beğenebilirsiniz
İlişkili Haberler