İZMİR HABERLERİ

Birlikte çiçek diktiler

DHA
29.04.2017 - 15:29Son Güncelleme :
DHA

İZMİR'deki Zübeyde Hanım Eğitim Kurumları lise öğrencileri ve down sendromlu çocuklar, birlikte çiçek dikerek baharın gelişini kutladı

Zübeyde Hanım Eğitim Kurumları lise öğrencileri, İzmir Down Sendromlular Derneği ve Bornova Belediyesi iş birliği ile düzenlenen çiçek ekim etkinliği Büyük Park'taki Gençlik Merkezi'nde gerçekleştirildi. Bornova Belediye Başkanı Olgun Atila'nın da katıldığı etkinlikte, Gençlik Merkezi’nin bahçesi 400’ün üzerinde mevsimlik çiçekle süslendi. Zübeyde Hanım Eğitim Kurumları'nın 9. ve 10. sınıf öğrencileri ile birlikte merkezin bahçesini renklendiren down sendromlu çocuklar, toprakla uğraşmanın mutluluğunu yaşarken, çiçeklere can suyunu da verdi.

Geçen yıl Buca'da eğitim-öğretim hizmeti vermeye başlayan Zübeyde Hanım Eğitim Kurumları, şimdi de Bornova'daki kampüsüyle öğrencileri geleceğe hazırlayacak. Bornova'da açılacak olan ikinci kampüs için 13-14 Mayıs tarihlerinde tanışma sınavı yapılacak.

İZMİR, (DHA)

FOTOĞRAF

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

İzmir haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının İzmir ilinden Birlikte çiçek diktiler hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 29 Nisan 2017 tarihinde saat 15 29’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Birlikte çiçek diktiler haberi güncellenecektir.

Sayfa Başı