« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Birlik yemini

Beşiktaş Başkanı, "Hedeflerimizden şaşmadık. Ne teknik direktörümüzü değiştiririz ne de oyuncu kadrosunu. Fakat arıza oluşturan sorunlar varsa söküp atarız" dedi.

İsmail ER
SON GÜNCELLEME
BEŞİKTAŞ Kulübü Başkanı Yıldırım Demirören dün yönetim kurulu ve teknik direktör Ertuğrul Sağlam ile Ümraniye Nevzat Demir Tesisleri’nde toplantı yaptı. Demirören, Sağlam’a Şampiyonlar Ligi’nde 2 maçta alınan yenilgilerin nedenini sorarken, teknik ekibe güvenleri olduğunu belirterek şöyle dedi: "Beşiktaş’ın başarısı ve hedefleri için yola çıktık. Bizim birlik içinde bütün olmamızdan korkuyorlar. Spekülasyonlar üretiliyor. Bu tabloyu kimse bozamaz. Hedeflerimizden şaşmadık. Ne teknik direktörümüzü değiştiririz ne de oyuncu kadrosunu. Fakat arıza oluşturan sorun varsa söküp atarız."

Gerekirse takviye

Demirören
şöyle devam etti: "Süper Lig’de durumumuz çok iyi. Hiçbir şikayetimiz yok. Şampiyonlar Ligi’nde iyi oynamamıza rağmen kaybettik. Hatalardan dersler çıkartılır. Teknik heyetimizin istediği tüm oyuncuları kadromuza kattık. Devre arasında gerekirse takviye yaparız. Yönetim olarak birlik ve beraberlik içinde olmamız, tribünlerin de desteği iyi günlere yol aldığımızı gösteriyor."

Patlama yapacağız

Sağlam
ise yönetimin kendilerine verdiği güven ve desteğe teşekkür ederek, "Beşiktaş’a şampiyonluk yaşatmaya geldim. Şampiyonlar Ligi’nde iyi oynadık, ama şanssızlık var. Ben ve ekibim umudumuzu kesmedik. Kalan maçları kazanarak iddiamızı sürdüreceğiz. Gençlerbirliği maçında patlama yapacağız. Taraftarlarımız bizleri desteklesinler ve güvensinler. Başkanımıza başarı sözünü yerine getireceğiz. Birlik içinde olmamız bizi kamçıladı" dedi.

CANLI SKOR CEBİNDE!

Cep telefonunuza Spor Arena uygulamasını gönderelim.

SMS GÖNDERİLDİ!

Cihazınıza özel bağlantı linki sms ile gönderildi. Lütfen smslerinize bakınız.

Bunları da Beğenebilirsiniz
İlişkili Haberler