GAZİANTEP HABERLERİ

Birlik Vakfı Yöneticileri, TBMM Başkanı İsmail Kahraman’ı Ziyaret Etti

IHA
24.12.2015 - 14:51Son Güncelleme :

BİRLİK VAKFI GAZİANTEP MECLİS BAŞKANI İSMAİL KAHRAMAN'I MAKAMINDA ZIYARET ETTİ

IHA

TBMM Başkanı İsmail Kahraman, Birlik Vakfı Gaziantep Şube Başkanı M.Fatih Aslan ve yönetim kurulu üyelerini makamında kabul etti.
Meclis Başkanı İsmail Kahraman, kendisini ziyarete gelen vakıf yöneticileri ile bir süre sohbet etti.
Milli Türk Talebe Birliği (MTTB) Eski Başkanı olan Kahraman, "Biz geniş ve birbirine sıkı bağlarla bağlı bir aileyiz. Mehmet Fatih’i MTTB’de görev yaptığı yıllarından beri tanıyorum. Azmine,başarısına ve kararlılığına güveniyorum. Gaziantep’te iyi işler yapacağınızdan emindim. Fakat bu kadar kısa sürede bu kadar teşkilatlanarak, bir çok çalışmaya imza attığınız için sizleri tebrik ediyor, başarılarınızın devamını diliyorum" dedi. Birlik Vakfı Gaziantep Şube Başkanı Mehmet Fatih Aslan ise "967’de MTTB Başkanlığına gelen İsmail Kahraman bir dava nesli yetişmesinde büyük emekler vermiştir. Kendisinin ve arkadaşlarının vesilesiyle milli ve manevi değerlere bağlı gençler yetişmiştir. Onun MTTB Başkanlığına geldiği yıllarda tüm dünyada olduğu gibi Türkiye’de de gençlik hareketleri sokaklardaydı. Yarım asırlık bu mücadele içerisinde 12 Eylül darbesiyle MTTB’nin kapatılmasının ardındın Birlik Vakfı kuruldu. Birlik Vakfında halen aktif olarak bulunan İsmail Kahraman, isim babası olduğu partiden 14 yıl sonra milletvekili seçildi. Kahraman, başta yeni anayasa olmak üzere kritik birçok düzenlemenin yapılacağı 26. Dönemde Türkiye Büyük Millet Meclisini yönetecek. Türkiye Büyük Meclis Başkanı seçilen değerli büyüğümüz Birlik Vakfı Kurucular Kurulu Başkanımız İsmail Kahraman amcamıza ziyaret ettik. .Ziyaretimiz sırasında bizi ailesinden biri olarak karşılayarak, Birlik Vakfının bize gerçek bir aile olduğunu içten ev sahipliği yaparak bir kez daha gösterdi. Çalışmalarımız için söylediği övgü dolu sözler için Sayın Meclis Başkanımız İsmail Kahraman’a teşekkür ediyorum. Tecrübeleri ve tavsiyeleri ışığında çalışmalarımıza hızla devam edeceğiz" diye konuştu.

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Gaziantep haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Gaziantep ilinden Birlik Vakfı Yöneticileri, TBMM Başkanı İsmail Kahraman’ı Ziyaret Etti hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 24 Aralık 2015 tarihinde saat 14 51’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Birlik Vakfı Yöneticileri, TBMM Başkanı İsmail Kahraman’ı Ziyaret Etti haberi güncellenecektir.

GAZİANTEP NAMAZ VAKİTLERİ

10 Aralık 2018, Pazartesi
 • İmsak
  06:00
 • Guneş
  07:26
 • Öğle
  12:29
 • İkindi
  15:00
 • Akşam
  17:21
 • Yatsı
  18:41
Sayfa Başı