ANKARA HABERLERİ

Birleştirici İş Kadınları Ve İş Adamları Türk Cumhuriyetler Zirvesi Yapacak

IHA
31.10.2015 - 16:38Son Güncelleme :

BİRLEŞTİRİCİ GENÇ İŞ KADINLARI VE İŞ ADAMLARI KONFEDERASYONU GENEL BAŞKANI ALPAY GÜREL ÖNÜMÜZDEKİ AYLARDA İSTANBUL'DA TÜRK CUMHURİYETLERİ EKONOMİ İSTİŞARE TOPLANTILARI YAPACAKLARINI AÇIKLADI.

IHA

Birleştirici Genç İş Kadınları ve İş Adamları Konfederasyonu Genel Başkanı Alpay Gürel önümüzdeki aylarda İstanbul’da Türk Cumhuriyetleri ekonomi istişare toplantıları yapacaklarını açıkladı.
Birleştirici Genç İş Kadınları ve İş Adamları Konfederasyonu Genel Başkanı Alpay Gürel önümüzdeki aylarda İstanbul’da Orta Asya Türk Cumhuriyetlerinden ekonomik sivil toplum kuruluşlarının katılımıyla Türkiye Cumhuriyeti ile Türk Cumhuriyetleri arasındaki ithalatı ihracatı geliştirmeyi ve güçlendirmeyi amaçladıklarını ifade etti. Gürel, Türk Cumhuriyetleri ekonomi istişare toplantısı yapacaklarını açıkladı.
Alpay Gürel, Birleştirici Genç İş Kadınları ve İş Adamları Konfederasyonu olarak Türk Cumhuriyetlerine çok önem verdiklerini açıkladı. Alpay Gürel Birleştirici İş Kadınları ve İş Adamları Konfederasyonu tarafından İstanbul’da yapılacağını ve Türk Cumhuriyetleri ekonomi istişare toplantısına katılacak devletleri de şöyle açıkladı:
"Türkmenistan, Özbekistan, Azerbaycan, Kırgızistan, Kazakistan."

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Ankara haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Ankara ilinden Birleştirici İş Kadınları Ve İş Adamları Türk Cumhuriyetler Zirvesi Yapacak hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 31 Ekim 2015 tarihinde saat 16 38’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Birleştirici İş Kadınları Ve İş Adamları Türk Cumhuriyetler Zirvesi Yapacak haberi güncellenecektir.

Sayfa Başı