ANKARA HABERLERİ

Birkon, Konfederasyonlar Topluluğuna Bağlanma Kararı Aldı

IHA
13.10.2015 - 16:15Son Güncelleme :
IHA

Birleştirici İş Adamları Konfederasyonu (BİRKON), yönetim kurulu kararıyla Konfederasyonlar Topluluğu kuruluşuna bağlanma kararı aldı.
Birleştirici İş Adamları Konfederasyonu (BİRKON) Genel Başkanı Yakup Kodalak, düzenlediği basın toplantısında Birleştirici İş Adamları Konfederasyonu yönetim kurulu kararıyla Konfederasyonlar Topluluğu kuruluşuna bağlanma kararı aldıklarını açıkladı. Yakup Kodalak Konfederasyon olarak yurt içinde ve yurt dışında teşkilatlanma çalışmalarını tamamladıkları açıklayarak Birleştirici İş Adamları Konfederasyonu (BİRKON) olarak bundan sonraki çalışmalarını Konfederasyonlar Topluluğu kuruluşuna bağlı olarak devam edeceklerini açıkladı.
BİRLEŞTİRİCİ İŞ ADAMLARI KONFEDERASYONU
Birleştirici İş Adamları Konfederasyonu Türkiye’de değişik sektörlerde faaliyet gösteren iş adamlarının ve iş kadınlarının yatırımcıların bir araya gelmesiyle kurulmuş ekonomik bir sivil toplum kuruluşu olarak faaliyetini sürdürüyor. Ankara merkezli kuruluşu; Türkiye genelinde faaliyetini sürdürüyor. Kuruluşun Genel Başkanlığını ise kurulduğu andan itibaren iş Adamı Yakup Kodalak sürdürüyor.

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Ankara haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Ankara ilinden Birkon, Konfederasyonlar Topluluğuna Bağlanma Kararı Aldı hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 13 Ekim 2015 tarihinde saat 16 15’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Birkon, Konfederasyonlar Topluluğuna Bağlanma Kararı Aldı haberi güncellenecektir.

ANKARA NAMAZ VAKİTLERİ

10 Aralık 2017, Pazar
 • İmsak
  06:06
 • Guneş
  07:52
 • Öğle
  12:53
 • İkindi
  15:17
 • Akşam
  17:31
 • Yatsı
  19:06
Sayfa Başı