« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Birkaç transfer yapmamız şart

Fenerbahçe Teknik Direktörü Cristhoph Daum Güiza’ya kendisinin de ulaşamadığını itiraf etti.

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME
FENERBAHÇE Teknik Direktörü Christoph Daum, ‘’Mutlaka birkaç transfer yapmamız gerekiyor’’ dedi. Dün bir basın toplantısı düzenleyen Alman teknik adam, transfer konusunda Aykut Kocaman ile çalıştıklarını ve aynı isimleri konuştuklarını dile getirerek, bu konuda ağustos ayının sonuna kadar zamanları olduğunu hatırlattı.

Ceza verilebilir

Daniel Güiza’nın ne zaman takıma katılacağıyla ilgili bir soru üzerine tarih vermek istemediğini söyleyen Daum, kendisinin de ilk hedefinin bu futbolcuya ulaşmak olduğunu belirtti ve “Güiza ile ben de konuşamadım. Kendisine bir tarih verildi ama hatırlamıyorum” ifadelerini kullandı. Ayrıca, İspanyol golcüye ceza verebileceklerini de açıkladı.
Futbolcularından Roberto Carlos ve Emre’nin yeni sezon hazırlıklarındaki performansından övgüyle söz eden, Volkan Demirel’in de Türkiye’nin 1 numaralı kalecisi olduğunu vurgulayan Daum, ligin ilk maçını Denizlispor ile oynayacak olmalarını ise şöyle değerlendirdi: ‘’Oradaki son maçımda haksız bir şey yaşandı. Şimdi o maçı unuttum. İlk Denizli maçından galibiyetle ayrılmak istiyoruz.’’

En büyük biziz

Son olarak F.Bahçe’nin kendisi için dünyanın en büyük kulübü olduğunu bir kez daha tekrarlayan ünlü teknik adam, “Burada inanılmaz imkanlarımız var ve bunu kullanmak istiyoruz. Elimizde müthiş, inanılmaz bir güç var. Eminim bu güçten de faydalanacağız. Başka bir kulüpte böyle bir güç var mı diye zaman zaman düşünüyorum” dedi.

Türk bayrağını bırakmadı

DÜN medyaya ay yıldızlı bayrak ile poz veren Christoph Daum, çekim bitince bayrağı beraberinde götürerek, “Ben Türk bayrağını kimseye vermem. Onu evimin en güzel yerine asacağım”
diye konuştu.

CANLI SKOR CEBİNDE!

Cep telefonunuza Spor Arena uygulamasını gönderelim.

SMS GÖNDERİLDİ!

Cihazınıza özel bağlantı linki sms ile gönderildi. Lütfen smslerinize bakınız.

Bunları da Beğenebilirsiniz