KIRKLARELİ HABERLERİ LÜLEBURGAZ HABERLERİ

Birinci olan öğrencilere yarım gram altın

DHA
09.04.2018 - 15:03Son Güncelleme :
DHA

Vahit İŞBAŞARAN/LÜLEBURGAZ(Kırklareli),(DHA)-KIRKLARELİ’nin Lüleburgaz ilçesindeki Atatürk İlkokulu’nda 2-F sınıfı gazete yayın ekibinin, öğretmenleri Ayşe Gül başkanlığında hazırladığı ödüllü kitap okuma projesi yarışmasında birinci olan öğrenciler yarım gram altınla ödüllendirildi.

Atatürk İlkokulu Müdürü Kasım Konak “ 2-F şubesi gazete yayın ekibinin 23 Ekim 2017 tarihinde başlattığı proje, 31 Mart 2018 tarihinde yapılan sınavla sona erdi. Proje kapsamında sene başında tüm okul öğrencilerinin okuyabileceği düzeyde 2 kitap belirlendi.Bu kitaplar içinden de öğretmenlerden oluşan jüri çeşitli sorular çıkartarak öğrencilerin cevaplandırmasını istedi. Sorulan sorulara en net ve doğru cevabı veren öğrenciler projenin derece yapan isimleri oldu” dedi. Yarışmada 4-A sınıfından Nisa Öztürk, 3-B sınıfından Esin Albayrak ve 2-F sınıfından Aras Kaplan birinci olarak yarım gram altın ile ödüllendirildi. 4-A sınıfından Arda Güdücüoğlu, 3-F sınıfından Kerem Yener ve 2-D sınıfından Naim Gözer ikinci  olarakkol saati almaya hak kazandılar. 4-A sınıfından Güneş Yapıcıoğlu, 3-B sınıfından Ece Oktaykan ve 2-E sınıfından Ozan Solmaz üçüncü olarak mangala oyunu setinin sahibi oldular.Ayrıca projede 2-F sınıfından Beril Birgün ile 3-B sınıfından Heysem Karakuş mansiyon ödülüne layık görülerek satranç takımı ödüllendirildiler. Yarışmada derece alan öğrencilere ödülleri Okul Müdürü Kasım Konak ve okul öğretmenleri tarafından verildi.

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Hurriyet.com.tr’nin Lüleburgaz haberleri bölümünde, DHA’nın abonelerine gönderdiği Lüleburgaz haberleri otomatik olarak derlenmektedir. hurriyet.com.tr editörleri otomatik akış içinde Birinci olan öğrencilere yarım gram altın haberine editoryal müdahalede bulunmamıştır. Haber içeriklerinden hukuken ilgili ajanslar sorumludur.

Sayfa Başı