Spor Haberleri

« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Birileri çıkıp konuşuyor diye mi oluyor bunlar

“Tesadüf müdür bilemiyorum, rakiplerimizin puan kaybettiği haftalarda biz de takılıyoruz. Ağzımdan kötü bir şey çıkmasın diye formamı kendim yırttım.”

Bayram AYDIN
SON GÜNCELLEME
BELEDİYESPOR golünden sonra kendinden geçip formasını yırtan Mustafa Sarp, hakem Hüseyin Göçek’in verdiği kararlara tepki gösterirken sözleriyle de F.Bahçe Başkanı Aziz Yıldırım’a gönderme yaptı. “Son 15 dakikada olmadık şeylere faul, olmadık şeylere düdük. Birileri çıkıp konuşuyor diye mi oluyor bunlar?” diyerek, Futbol Federasyonu ve hakemleri eleştiren Yıldırım’ı hedef seçen Sarp, şunları söyledi:

“Tesadüf müdür bilemiyorum. Rakiplerimiz puan kaybedince bu durum üzerimizde baskı oluşturuyor.
Hakemle ilgili bir şey söylemeyeyim diyorum, zor tutuyorum kendimi. Galatasaray’ın üstünde çok baskı oluyor. Kaybettiğimiz maçlarda kötü oynuyoruz. Son 15 dakika olmadık şeylere faul, olmadık şeylere düdük. Bize mücadele etme fırsatı vermiyorlar. Birileri çıkıp konuşuyor diye mi böyle oluyor? Biz futbolcuyuz, konuşamıyoruz. Son pozisyonda Kewell’ın yanında adam var önündesin korneri vermiyorsun. Gözünün önünde rakip oyuncudan çıkan topu görmüyor. Sonraki pozisyon gelip gol oluyor. Başka şeylerin ardına sığınmamamız gerekiyor. Ağzımdan kötü bir şey çıkmasın diye formamı kendim yırttım.”

G.Saray Müzesi açıldı

Beyoğlu’ndaki eski Galatasaray Postanesi binasının düzenlenmesiyle oluşturulan müzenin açılışını, Adnan Polat, Beyoğlu Belediye Başkanı Ahmet Misbah Demircan, İnan Kıraç yaptı.

Bunları da Beğenebilirsiniz