Biri mutlaka size göre

Hürriyet Haber
18.05.2011 - 09:01 | Son Güncelleme:

İdaş, yatak ve uyku ürünlerinde öne çıkıyor

UYKU kalitesini artıran ürünlere yatırım yapan İdaş, yeni projelerle büyümeye devam ediyor. Bugün 1000’i aşkın satış noktasında müşterilerle buluştuklarını dile getiren İdaş CEO’su Murat İşeri, “Yatak ve uyku ürünleri en çok satan ürünler arasında yer alıyor. Bu alandaki teknoloji yüksek yatırımlarımız devam ediyor” dedi.

TÜRKİYE’de 1965 yılında kurulan İdaş İstanbul  Döşeme San. A.Ş. büyümeye devam ediyor. Uyku kalitesini artıran ürünlere yatırım yaptıklarını anlatan İdaş CEO’su Murat İşeri, “Türkiye’nin ilk seri yaylı yatak üreticisi konumundayız.

10 Farklı bölge temsilciliği ve 1000’de aşkı satış noktası dışında online satış imkanı ile Türkiye ve Kuzey Kıbrıs’ta faaliyet göstermekteyiz” dedi. Yatırım 100 milyon dolar 1965’ten beri 100 milyon doların üzerinde yatırım yapıldığını  anlatan Murat İşeri, şirket hakkında şu bilgileri verdi: “Yatırımlarımız devam ediyor. bu konuda gerekli çalışmaları yapıyoruz ve sürekli projeler geliştiriyoruz. Satış ve pazarlama, Üretim ve Parekandecilik alanında faaliyet gösteren şirketlerimizin bünyesinde, 315 personelimiz bulunmakta. İşçiliğin yoğun ve önemli bir kalem olduğu bir sektörde bulunduğumuzdan dolayı Avrupa’ya göre avantajlı konumdayız. Teknolojik anlamda
ise Arap ülkeleri, Orta Doğu ve Kuzey Afrika’ya göre avantajlı konumdayız.” Türkiye’deki tüketici profili ve en çok sattıkları ürünlür hakkında bilgi veren Murat İşeri, “Yatak ve uyku ürünleri en çok satan ürünlerimiz.
Sezonumuz nisan-mayıs döneminde başlar, kasım ayına kadar satışlar yüksektir. Yoğun günler ve saatlerde ortalama günde 50-60 ziyaretçi olur, tüm yıl göze alındığında ortalama 35 kişi ziyaretçi olarak gelir. 10 Farklı bölge temsilciliği ve 1000’de aşkı satış noktası dışında online satış imkanı ile Türkiye ve Kuzey Kıbrıs’ta faaliyet göstermekteyiz” diye konuştu.

Uyku ürünleri gelişiyor

Markanın her geçen gün büyüme kaydettiğini bilinirlik açısından da son derece iyi konumda olduğunu dile getiren Murat İşeri, şu bilgileri verdi: “Kalitede öncü, fiyatta ölçü temel prensibimiz doğrultusunda, tüm müşterilerimizin beklentilerini en iyi şekilde karşılayabilecek uyku ürünleri geliştiriyoruz. Çalışanlarımız sağlığını ve güvenliğini ön planda tutarak iş süreçlerini sürekli iyileştiren, ilgili kanunlara, mevzuata saygılı, sosyal sorumluluklarının bilincinde, ülkemize döviz kazandıran, hissedarlarımız ve tüm sosyal paydaşlarımız için değer yaratan bir  kuruluş olmak.”

Sağlıklı uyku imkanı var

HAYATTAN beklentileri yüksek olanların aradıkları kaliteli uyku ürünlerini 1965 yılından beri tek bir adreste bulduğunu anlatan İdaş CEO’su Murat İşeri, şöyle konuştu: “İdaş 2011 yılında oluşturduğu yeni koleksiyonlara ait ürünleri ile yaşam alanlarında şıklık ve rahatlık arayanlara ideal seçenekler sunuyor. Sağlıklı bir uyku için her şeyden önce yatağın ergonomik olması ve ortopedik ihtiyaçları kusursuz bir şekilde karşılaması gerekir. En yeni bilimsel bulgular ışığında, teknolojik yeniliklerin uygulandığı yeni üretim parkuru ve sektöründe 46 yıllık tecrübenin birikimine sahip olan İdaş, uyku ürünlerinin üretimini kalitesinden ödün vermeden devam ediyor.”

Visco, Nasa teknolojisiyle üretiliyor

DÖRT farklı yay sistemi ile her türlü bünyeye uygun yatak üretimi gerçekleştirdiklerini dile getiren İdaş CEO’su Murat İşeri, şunları söyledi: “Nasa teknolojisiyle üretilen Visco elastik sünger ve doğal Latex ile uyku kalitesini artırıcı kalitede yatakların üretimini gerçekleştirmekte. Uyku alışkanlığınız ve bünyenize en uygun yatak mutlaka İdaş ürün grubunda mevcuttur. Her konumda vücudunuza tam destek veren bir yatak mı istersiniz? Yoksa özellikle sırtüstü uyuyanlar için üretilmiş bir yatak mı? Son derece zengin bir koleksiyona sahip olan İDAŞ yatakları ile aradığınızı bulacağınızdan emin olabilirsiniz. Silver, Gold, Platinum, Climarelle, Mattist, Spa Medical ve Baby Bed
koleksiyonuna ait yataklardan biri mutlaka tam size göre.”

Yatak tasarımları da öne çıkıyor

İDAŞ kalitesini daha ilk dokunuşta hissetmenini mümkün olduğunu belirten İdaş CEO’su Murat İşeri, şu değerlendirmeyi yaptı: “Üstelik özel bir pamuklu kumaş kullanılarak üretilen kılıflı yatakları, fermuarlı oldukları için
rahatlıkla yıkanabiliyor. Bu özelliğiyle daha fazla hijyen isteyenleri son derece mutlu ediyor. 4 farklı Baza Koleksiyonu ile iki kat daha rahat uykular. İdaş bazaları basit birer mobilya olmanın çok ötesinde tasarımlar. Yatak rahatlığını iki katına çıkararak uyku kalitesine de katkıda bulunurlar. Sandıklı, hareketli, havuzlu ve sabit bazalar, başlıkları ile kombin oluşturan koleksiyonları, sağlıklı ve konforlu bir yaşam alanı oluşturmak için İDAŞ kalitesi
ile üretilmiş ideal ürünleridir.”

İyi uyku için ne yapılmalı

KALİTELİ bir uyku için doğru uyku sistemlerinin seçilmesi gerektiğine işaret eden İdaş CEO’su Murat İşeri, iyi uyku ortamı için şu bilgileri verdi:
- Uyurken oksijensiz kalmamak için, uykudan önce odanın havalandırılması gerekir.
- Uykuya rahat dalınabilmesi için, gürültü ve ışıktan uzak kalınmalıdır.
- Yatmadan 3 saat önce yemek yenmelidir. 
- İdeal bir uyku için, oda sıcaklığı 18 derecedir.
- Uyku düzenini bozmamak için, aynı saatte uyumaya özen gösterin.

www.idas.com.tr

Etiketler:

    Sayfa Başı