Gündem Haberleri

GÜNDEM

  Biri 64 diğeri 44 yaşında

  Hürriyet Haber
  13.10.2008 - 00:00 | Son Güncelleme: 12.10.2008 - 10:08

  Bu yıl 45'inci kez düzenlenen Antalya Altın Portakal Film Festivali görkemli bir törenle başladı. Sinemanın ustaları ve onlara verilen ödüller bir yana geceye damgasını beyazperdenin efsane yıldızlarından Jacqueline Bisset ve Türkiye'deki ilk sinema ödülünü alan Hülya Avşar vurdu.

  İŞTE GÖZ KAMAŞTIRAN İKİLİ

  İLK ÖDÜLLER USTALARA

  50'nin üzerinde unutulmaz filmde rol alan ve bir dönemin en göz kamaştıran yıldızlarından olan Bisset, güzelliğinden ve zarafetinden hiçbir şey kaybetmediğini de gözler önüne serdi.

  Açılış töreninde kendisinden 20 yaş küçük Hülya Avşar ve sevgilisi Sadettin Saran ile yanyana oturan Bisset; süper mini beyaz elbesisi ve yaşıtlarından çok daha alımlı görüntüsüyle bütün dikkatleri üzerine çekti.

  Bir dönem Emin Boztepe adlı Türk ile gönül ilişkisi yaşayan Jacqueline Bisset, Altın Portakal kapsamında bu yıl 4'üncüsü düzenlenen Avrasya Film Festivali'nin konuğu olarrak Antalya'da bulunuyor.

  Bugüne kadar Türkiye'de hiç sinema ödülü almamış olan Hülya Avşar da ilk Altın Portakal'ına uzandı. Beyaz yakalı siyah elbisesi ve kırmızı ayakkabılarıyla gözkamaştıran Avşar, Sinema Başarı Ödülü'nün mutluluğunu  sevgilisi Sadettin Saran ile paylaştı.

  Etiketler:
  

   EN ÇOK OKUNANLAR

    Sayfa Başı