"Niobe Aslı Temel" hakkında bilgiler ve tüm köşe yazıları Hürriyet Yazarlar sayfasında. "Niobe Aslı Temel" yazısı yayınlandığında hemen haberiniz olması için Hürriyet'i takip edin.
Niobe Aslı Temel

Birden kar bastırdı

İki rüya gördüm. İlk rüyamda hamileydim, doğum yaptım. Çok şirin, kıvırcık saçlı, koyu tenli bir kızım oldu. Rüyamda, bir kızım daha vardı.

İkinci rüyamda ise annemle salonda oturuyorduk. Hava günlük güneşlikti ama bir anda kar yağmaya başladı, kar taneleri çok küçüktü. Bir süre yağdı ve durdu. Kar tipi şeklinde yağdı. Kar durunca dışarı baktım, kar kalınlığı 6 yaşındaki bir çocuğun boyunu geçmişti nerdeyse.
NOT: Ben 19 yaşında bir genç kızım, aşık olduğum birisi var. ılk rüyamda ki çocuklarımın babası da aşık olduğum bu kişiydi. Bunu da size belirtmek isterim.
Rumuz: Yaş 19

Yorum

Birinci rüyanız rastlantısal bir rüya, aşık olduğunuz kişiye duyduğunuz sevgi ve muhtemel bilinçaltı gelecek planlarınız rüyanıza birlikteliğinizin meyvesi çocuk sembolleriyle yansımış.
ıkinci rüyanızda, annenizle birlikte salonda otururken harika olarak nitelendirdiğiniz meteorolojik durumun aniden soğuk kar yağışı ve tipiye dönüşmesi ise gerçek yaşamınızda annenizin bu kişiye ilginizi olumlu karşılamıyor olduğunu ya da eğer bilmiyorsa, duyduğunda hoş karşılamayacağını düşündüğünüzü gösteriyor olabilir.
X

YAZARIN DİĞER YAZILARI