Teknoloji Haberleri

  Birden fazla Facebook hesabını aynı anda kullanın!

  Hürriyet Haber
  07.11.2017 - 08:55 | Son Güncelleme:

  Birden fazla Facebook hesabınız varsa bir hesabınızdan çıkış yapmadan diğer hesabınıza erişim sağlayabiliyorsunuz! Yeni gelen bu özellik bakın nasıl çalışıyor?

  Instagram'a daha önce gelen bir özellik sayesinde kullanıcılar Instagram hesapları arasında çıkış işlemi yapmadan geçiş yapabiliyordu. Aynı özellik Facebook'a da sunulmuş durumda ve bir süredir kullanımda. Ancak pek çok kullanıcı Facebook'un bu özelliğinin farkında bile değil! Peki Facebook hesapları arasında geçiş nasıl yapılır?

  Birden fazla Facebook hesabını aynı anda kullanın
  Bunun için öncelikle Facebook ana hesabınız açıkken isminizin yazılı olduğu sağ üst kısma gidiyorsunuz. Ardından isminizin sağında bulunan aşağı gösteren oka tıklayıp aşağı doğru açılan yeni seçenekleri görüyoruz. Bu seçenekler arasından 'Bir Hesap Ekle' butonuna basarsak yeni bir Facebook hesabı ekleyebilir; Switch Accounts kısmından ise var olan bir hesabınıza o an geçiş yapabilirsiniz. 

  İşte hepsi bu! 

  Facebookta kaç sahte hesap var Rakama şaşıracaksınızFacebook'ta kaç sahte hesap var? Rakama şaşıracaksınız!

  Facebookun tek engellenemeyen kişisiydi, artık engellenebiliyorFacebook'un tek engellenemeyen kişisiydi, artık engellenebiliyor!

  Facebookta attığınız mesajı karşı taraftan silebilir misinizFacebook'ta attığınız mesajı karşı taraftan silebilir misiniz?

  Facebookta arama geçmişinizi silin, arkanızda iz bırakmayınFacebook'ta arama geçmişinizi silin, arkanızda iz bırakmayın!

  Etiketler: sosyal medya , internet
  

  EN ÇOK OKUNAN HABERLER

   Sayfa Başı