Spor Haberleri

« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Birbirlerinden özür dileyecekler

Kardemir Karabükspor Basın Sözcüsü Ziya Alak, tribün liderleri ile Orkun'un birbirlerinden özür dilemesiyle yaşananların unutulacağını söyledi.

A.A.
SON GÜNCELLEME
Ziya Alak, Metin Türker Tesisleri'nde düzenlediği basın toplantısında, hafta sonu Galatasaray ile karşılaşacaklarını ve transfer çalışmalarını aralıksız sürdürdüklerini söyledi.

Uzun bir aradan sonra dün Gençlerbirliği karşısında önemli bir galibiyet aldıklarını anlatan Alak, “Transferde yabancı bir forvet ve stoper ile görüşmelerimiz devam ediyor. Bu transferler sayesinde Galatasaray'dan puan alabiliriz. Yaptığımız yeni transferler takıma yeni bir atmosfer, yeni bir güç getirdiler” diye konuştu.

-Kaleci Orkun'un taraftarla diyaloğu-

Dün yapılan Gençlerbirliği maçında kalecileri Orkun ile kendi taraftarları arasında devre arasında bir sürtüşmenin yaşandığını ve bu olaydan dolayı üzüntü duyduklarını vurgulayan Alak, şunları söyledi:
"Kaleci Orkun'un yediği gol sonrası tribünlerden hiç beklenmeyen, hiç de güzel olmayan, kentimize yakışmayan bir tablo ile karşı karşıya kaldık. Bunlar sadece Karabük'te değil, Türkiye'de ve dünyada yaşanabilen tablolar. Birkaç gün içerisinde bu yaşananlar antrenmanda tatlıya bağlanacak. Tribün liderleri ile Orkun'un birbirlerinden özür dilemesiyle bu yaşananlar unutulacak. Bundan sonra böyle olayların yaşanmaması için elimizden geleni yapacağız."

Bunları da Beğenebilirsiniz