Spor Haberleri

« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Biraz daha sabır

Son transferi Karşıyaka ile 4 Ağustos'ta oynanacak olan karşılaşmaya yetiştirmeye çalışan G.Saray Yönetimi, tüm imkanlarını seferber etmiş durumda.

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME

Taraftar bekliyor
Fanatik gazetesinde yer alan habere göre, yeni sezon öncesinde oldukça önemli oyuncularla kadrosunu güçlendiren ve şampiyonluğun en iddialı ekiplerinden biri haline gelen Galatasaray'da son yabancı transferi için geri sayım sürüyor.

"Son yıldız 4 Ağustos’ta Karşıyaka ile oynanacak maça yetiştirilecek" diyerek camiaya umut saçan Başkan Özhan Canaydın ve kurmayları, mevcut tüm imkanları seferber edip dört koldan çalışıyor. Lincoln ve Tobias Linderoth transferleriyle heyecanlanan Sarı-Kırmızılı taraftarlar ise artık yeni yıldızı yolunu gözlüyor.

Çok gizli çalışma!
Teknik direktör Feldkamp’ın verdiği rapor doğrultusunda çalışan yönetim, gündeminde birçok yıldız ismi barındırırken, çalışmalarını ise büyük bir gizlilik içerisinde yürütüyor. İlgilendikleri oyuncuların basına sızmasıyla özellikle parasal anlamda zorluklar yaşamaktan yakınan Sarı-Kırmızılı idareciler, bu kez işi sıkı tutuyor. Bu arada Bayern ile yollarını ayıran Santa Cruz için Porto’dan sonra Blackburn Rovers’ın da devreye girip fiyatı iyice artırması Cim Bom’un bu yöndeki ısrarını sonlandırdı.


Bunları da Beğenebilirsiniz
İlişkili Haberler