Gündem Haberleri

  Biraz daha duyarlı olalım

  Hürriyet Haber
  17.05.2000 - 00:00 | Son Güncelleme:

  Manavgat'ta devam eden trafik sorunları ne yazık ki bizleri üzmektedir. Özellikle yaz aylarına girdiğimiz şu günlerde yaşanan trafik kazalarının bir an önce önlenmesi gerekmektedir. Altı ay önce bahsettiğimiz doğu ve batı kavşaklarının bitirilip tamamlanması gerekirken, maalesef çalışmaların hala aksatılması ve hiçbir çabanın gösterilmemesine anlam veremiyoruz. Doğu kavşağımızdaki ışık düzensizliği devam ederken, artan turist yoğunluğuyla birlikte yollarımızda trafikte bir keşkemeşlik söz konusu olmakta.

  KAZANÇ KAPIMIZ

  Geçtiğimiz yılın olumsuzluğunu düşünerek bu yılın turistler için bizlere büyük kazanç getireceğini unutmayalım. Yapacağımız her tür olumlu çalışma bizlere ve ülkemize artı değer kazandıracaktır. Manavgat Şoförler Odası olarak sürücülerimize trafik konusunda gerekli tüm bilgi ve müdahaleler konusunda yardım etmeye hazır olduğumuzu hatırlatmak istiyorum. İlçemizin yollarına daha fazla önem verilmesi gerekmekte.

  LEVHA GEREKLİ

  Başka illerden gelen yerli turistlerin bile bahsettiğimiz bu olumsuzlar karşısında her gün binlerce kaza yapmaları bizleri üzerken, kimi konularda yardımlarımızı istemeleri de sevindiricidir. Gerek yolların düzensiz oluşu, gerekse kavşaklarda levha ve trafik işaretlerinin bulunmaması kazaların başlıca sebebidir. Bunun için de acil olarak bu eksiklikler giderilmelidir. Aylardır bahsettiğimiz bu konular hakkında biraz dikkatli olup, duyarlı davransaydık, bugüne kadar birçok sorunumuzu çözüme kavuşturmuş olacaktık.

  Konuk Yazar

  Mehmet Ünal

  Manavgat Şoförler ve Otomobilciler Odası Başkanı

  Etiketler:
  

  EN ÇOK OKUNAN HABERLER

   Sayfa Başı