« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Bırakma zamanı geldi

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME

<ı>Faruk Süren, yeniden G.Saray başkanlığına aday olmayacağını açıkladı

G.saray Kulübü'nün 25 Mart'ta yapılacak kongresi öncesinde, merakla beklenen tutumunu açıklayan Süren, ‘‘Eğilimim yeniden başkan adayı olmama yönünde. Bazı görüşmeler yaptıktan sonra kesin kararımı açıklayacağım. Ancak düşüncelerimde değişiklik olacağını sanmıyorum’’ dedi...

<ı>Devam et baskısı

G.Saray Başkanı Faruk Süren, 25 Mart'ta yapılacak olan kongrede yeniden aday olmama kararında. Yakın çevresinden, ‘‘Devam et’’ baskısı gelmesine rağmen, görevini bırakma eğiliminde olduğunu ifade eden Faruk Süren, ‘‘Artık zamanı geldi diye düşünüyorum. Bu yüzden bırakacağım’’ dedi.

<ı>Temaslar sürüyor

Kararının henüz netleşmediğini ancak bırakma fikrinin ağır bastığını ifade eden Süren, ‘‘Şu anda çeşitli temaslarım sürüyor. Önümüzdeki günlerde bazı görüşmeler yaptıktan sonra kesin kararımı açıklayacağım. Bu görüşmeler sonrasında da şu andaki düşüncemde büyük bir değişiklik olacağını sanmıyorum’’ dedi.

<ı>Projeler sürer

Ali Sami Yen Stadı ile ilgili proje konusunda da temasların sürdüğünü söyleyen Faruk Süren, ‘‘Bizden sonra göreve gelecek yönetim anlayışı ve felsefesi bu doğrultuda olursa tüm projeler devam eder. Öyle sanıyorum ki, yeni yönetim Galatasaray'ın yararına olacak bu projeleri sürdürecektir’’ diye konuştu.

Dev maç için geri sayım

G.SARAYLI futbolcular, dünkü izinden sonra, perşembe günü oynanacak Dortmund maçının hazırlıklarına devam edecek. Samsunspor maçından sonra sakatlıkları devam eden Emre ve Popescu için doktorlar adeta seferber oldular. Bu arada, Hagi de iki haftalık bir aradan sonra bugün ilk kez takımla beraber idmana çıkacak.

Adaylar, mali kongreyi bekliyor

4 Mart'ta yapılacak olan Mali Kongre için çalışmalar hızlandı. Resmi açıklama yapmayan ancak aday olmalarına kesin gözüyle bakılan Özhan Canaydın ve Alp Yalman, adaylıkları ile ilgili kesin açıklamayı 4 Mart akşamı yapacaklar.


Bunları da Beğenebilirsiniz