« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Bırakma bizi Pierre

Fenerbahçe'den sezon sonu itibarıyla ayrılacağını açıklayan Pierre Van Hooijdonk, sarı lacivertli taraftarları bir hayli üzdü.

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME
Hollandalı yıldızın kendi adını taşıyan web sitesine ulaşan taraftarlar mesajlarda golcü futbolcuya sevgiyle yaklaşıyor. ‘Bu taraftar seni asla unutmayacak. Bize yaşattıkların için sana sonsuz teşekkürler’ şeklindeki mesajlarla sevgilerini ileten taraftarların çoğunluğu, Van Hooijdonk'un gelecekte teknik adam ya da menajer olarak Fenerbahçe'ye geri dönmesi dileğinde bulundu. Hooijdonk ise bu mesajlara karşılık, "Bu bir veda mesajı değil, çünkü bir gün teknik direktör olarak kendimi geliştirip geri döneceğim" cevabını verdi.

Daum dostlarını ağırladı

F.BAHÇE Teknik Direktörü Christoph Daum, Almanya'dan gelen dostlarını Sultanahmet'deki tarihi Sarnıç’ta ağırladı. Yakın arkadaşları Doktor Gerd Jansen ve yazar dostu Wolf Wonraczek’i eşleriyle birlikte Sarnıç’ta misafir eden Alman çalıştırıcı, hamileliği devam eden hayat arkadaşı Angelika ve asistanı Murat Kuş ile Alman dostlarına Türk yemeklerini ve Türkiye'yi tanıttı. Akşam da Wonraczek’in, Goethe Enstitüsü’ndeki Mozart’ın Berberi adlı romanının tanıtım söyleşisine katıldı.

CANLI SKOR CEBİNDE!

Cep telefonunuza Spor Arena uygulamasını gönderelim.

SMS GÖNDERİLDİ!

Cihazınıza özel bağlantı linki sms ile gönderildi. Lütfen smslerinize bakınız.

Bunları da Beğenebilirsiniz
İlişkili Haberler