« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Bırakın gideyim

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME

Futbol yaşantısını Almanya'da sürdürmek istediğini ve Borussia Dortmund'dan teklif aldığını söyleyen Mustafa Doğan, ‘‘F.Bahçe'de mutluyum, ancak kariyerim için Avrupa'da top koşturmak istiyorum’’ dedi.

<ı>Pişman değilim Musatafa Doğan Fenerbahçe'den kopuyor. Gurbetçi futbolcu, sarı lacivertli yönetimin izin vermesi durumunda sezon sonunda Almanya'ya dönmek istediğini söyledi. Alman Milli Takımı'nın da formasın giyen Mustafa, Borussia Dortmund'dan cazip bir teklif aldığını belirterek, ‘‘F.Bahçe'de mutluyum. Geldiğime pişman değilim. Ama kariyerim için Avrupa'da top koşturmak istiyorum’’ dedi.

Şansımız sürüyor Sarı lacivertli takımın lige havlu atmadığını, şampiyonluk şanslarının devam ettiğini ileri süren Mustafa Doğan şöyle devam etti: ‘‘Sistem değişikliği futbolumuzu mutlaka olumsuz etkiliyor. Bizler makine değiliz. Ama iyi bir çıkış yakaladık. Üç maçta 7 puan aldık. Geriye bakmak yanlış. Şampiyonluğu sonuna kadar kovalayacağız.’’

Karar hocamın Avrupa'da Türk futbolunu en iyi şekilde temsil edeceğine inanan Mustafa Doğan, şimdiye kadar hiçbir hocaya ‘‘ben burada oynamak istiyorum’’ demediğini hatırlatarak, ‘Benim mevkiim stoper. Ama hoca nerede görev verirse çıkar, mücadelemi veririm. Gerekirse forvette de oynarım. Bunun sorumluluğu da hocanın olur’’ dedi.

Ünlü'den Fener'e destek sözü

SPORDAN Sorumlu Devlet Bakanı Fikret Ünlü, dün Fenerbahçe Kulübü'nü ziyaret etti. Başkan Aziz Yıldırım ile bir süre görüşen Ünlü, daha sonra kulübe gelen Futbol Federasyonu eski Başkanı Şenes Erzik'le beraber sosyal tesislerde yemek yedi. Toplantıda, federasyonun mevcut yapılanmasıyla ilgili konulara değinildi. Bu arada Ünlü, Fenerbahçe Kulübü'ne spor teşkilatı olarak her türlü yardıma hazır olduklarını da iletti.

Moldovan sıkıntısı

F.BAHÇE'de Moldovan sıkıntısı devam ediyor. Hafta başından beri takımla birlikte çalışmalara katılmayan Rumen futbolcunun durumu hala netlik kazanmadı. Tedavisini sürdüren Moldovan'ın yarınki Kocaeli maçında oynayıp oynamayacağı bugünkü kontrolünden sonra ortaya çıkacak. Kulüp doktoru Cengiz Dinç, Moldovan'ın oynama ihtimalinin yüzde 50 olduğunu söyledi.

CANLI SKOR CEBİNDE!

Cep telefonunuza Spor Arena uygulamasını gönderelim.

SMS GÖNDERİLDİ!

Cihazınıza özel bağlantı linki sms ile gönderildi. Lütfen smslerinize bakınız.

Bunları da Beğenebilirsiniz