Gündem Haberleri

GÜNDEM

  Bırakın Barış rahat uyusun

  Hürriyet Haber
  19.10.2007 - 11:24 | Son Güncelleme:

  Barış Akarsu'nun rol arkadaşı Merve Sevi, 'onun anısını kullanıyor' haberlerine isyan etti.

   

  Barış Akarsu'nun fotoğrafları için tıklayın...
  Trafik kazasında hayatını kaybeden Barış Akarsu'nun rol arkadaşı Merve Sevi, "Barış'ı çabuk unuttu, onun anısını kullanıyor" haberlerine isyan etti. Sevi, "Ben acımı içimde çok derin yaşıyorum. Onu unutmam mümkün mü" dedi. 
      
  Barış Akarsu ile "Yalancı Yarim" dizisinde başrolü paylaşan Merve Sevi kendisi hakkında "Barış'ı çabuk unuttu, yeni dizisindeki oyuncu aynı Barış'a benziyor, Merve Barış'ı kullanıyor" şeklinde çıkan haberlere bir televizyon programında tepki gösterdi. Arkadaşının kalbinde yaşadığını dile getiren Sevi, dedikodulara şu şekilde yanıt verdi: "Önce birileri benim Barış Akarsu ile aşk yaşadığımı söyledi. Sonra onun başka birine âşık olduğu ortaya çıkınca bunu bana sordular. Şimdi de yeni dizimdeki rol arkadaşım Volkan Keskin'i ona benzetip 'Yeni bir Barış buldu' dediler. Bunların hepsi beni çok üzüyor. Barış benim kalbimde yaşıyor. Onu unutmam mümkün olabilir mi, o benim, herkesin kalbinin en güzel yerinde yaşıyor. Barış çok iyi bir arkadaştı. Onunla oldukça iyi anlaşıyorduk. Ben arkadaşlarımın özel yaşantılarını merak etmem. Bilsem de anlatmam. Barış'ın aşk hayatını televizyon kanallarında anlatacak değilim." Güzel oyuncu Dağlar Delisi adlı dizinin senaryosunun henüz Barış Akarsu hayattayken geldiğini ve bu yüzden kabul ettiğini söyledi.

  Sevi "Barış yeni dizi projemi zaten biliyordu. O zamandan belliydi yani. Yeni bir şey değil. Rol arkadaşımın kim olduğu çok önceden belirlenmişti. Ayrıca buna ben karar vermiyorum. Yapımcılar var, yönetmen var. Volkan Keskin'in Barış'ı andırması sadece bir tesadüftür. Ancak dizimizin konusu tamamen farklı bir çizgide. Benim barış'ın anısını kullandığımı söylüyorlar. Ne olur artık kimse bu konuda konuşmasın ve yorum yapmasın. Rahmetli Barış'ın adını bu şekilde anmasınlar. Bırakın Barış rahat uyusun" dedi.
   

  Etiketler: son dakika
  

  EN ÇOK OKUNAN HABERLER

   Sayfa Başı