Gündem Haberleri

  Birahanede kavga: 1 ölü, 3 yaralı

  A.A
  08.08.2006 - 14:23 | Son Güncelleme:

  Niğde'de bir birahanede çıkan kavgada 1 kişi öldü, 3 kişi yaralandı.

  Abdurrahman Uğur (22), Namık Ülkü (23), Mustafa Köz (24) ve kardeşi Uğur Köz (22), Melekgirmez sokaktaki bir birahaneye eğlenmeye gitti.

  Abdurrahman Uğur, Namık Ülkü, Mustafa Köz ve kardeşi Uğur Köz, bira bardağının yere düşmesi sonucu, birahane sahibi Muzaffer Erdoğdu, oğulları Tahir, Cengiz ve Doğan Erdoğdu ile birahane görevlileri Orhan Özdemir ve Soner Demiray ile tartışmaya başladı.

  Tartışmanın büyümesi üzerine, birahane sahibi Muzaffer Erdoğdu, oğulları ve birahane görevlileri ile kavga etmeye başlayan Abdurrahman Uğur karnından bıçaklanırken, Namık Ülkü ise silahla baçağından yaralandı.

  Abdurrahman Uğur, olay yerinden kaçmaya çalışırken birahanenin 200 metre uzağında hayatını kaybetti. Silahla ağır yaralanan Namık Ülkü, Mustafa Köz ve kardeşi Uğur Köz ise Niğde Devlet Hastanesinde yapılan ilk müdahalenin ardından Erciyes Üniversitesi Gevher Nesibe Tıp Fakültesi Hastanesine sevk edildi.

  Yetkililer, birahane sahibi Muzaffer Erdoğdu, oğulları Tahir, Cengiz ve Doğan Erdoğdu ile birahane görevlileri Orhan Özdemir ve Soner Demiray'ın gözaltına alındığını, olayla ilgili soruşturmanın sürdürüldüğünü bildirdiler.
  Etiketler:
  

  EN ÇOK OKUNAN HABERLER

   Sayfa Başı