« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Bir tek sonuç memnun etmedi

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME
Aragones, takımının ortaya koyduğu futbolun karşılığını alamadığını söyledi, "Kazanan taraf biz olmalıydık. Bunu hakettik ama maalesef golü bulamadık" dedi.

FENERBAHÇE Teknik Direktörü Luis Aragones, Şampiyonlar Ligi kariyerindeki ilk puanını alırken, ortaya konulan futboldan memnun olduğunu söyledi. Rakibe fazla pozisyon vermeden karşılaşmayı bitirdiklerini ifade eden İspanyol hoca, "Kontratağa çıkacaklarını biliyorduk. Buna gerekli önlemi aldık. Tek memnun olmadığım konu sonuç. Biz kazanmayı hakeden takımdık. Bunu da herkese gösterdik. Golü bulamadık. Evimizde yaptığımız maçları bundan sonra kazanmalıyız. Futbolun uzun yıllardır içindeyim. Bütün zorlukları göğüsleyebileceğime inanıyorum" diye konuştu.

Korkumuz yoktu

İspanyol hoca 1986’da Dinamo Kiev’in, Atletico Madrid’i 3-0 yendiğinin hatırlatılarak, "Bu yüzden mi korkak futbol oynattınız" şeklindeki soruya, şu cevabı verdi: "Uzun süre önce oynanan bir maçın yorumunu yapmak doğru değil. Kesinlikle bir korkumuz yoktu. Eğer ortada bir korku var ise, bunu Dinamo Kiev’in yaptığını söyleyebiliriz" dedi. Daniel Güiza ile ilgili bir soruya da Aragones, "Gazeteciler ile polemiğe girmek istemiyorum. Memnun olduğum için bu oyuncuya forma veriyorum" diye cevap verdi.

CANLI SKOR CEBİNDE!

Cep telefonunuza Spor Arena uygulamasını gönderelim.

SMS GÖNDERİLDİ!

Cihazınıza özel bağlantı linki sms ile gönderildi. Lütfen smslerinize bakınız.

Bunları da Beğenebilirsiniz
İlişkili Haberler