« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Bir pas kavgası

Attığı pası yakalayamayan Semih’e sinirlenen Cristian el hareketleri yaptı. Golcü futbolcu da aynı şekilde karşılık verdi. İkili birkaç dakika sonra baraj kurarken de tartıştı, ancak arkadaşları tarafından yatıştırıldı.

Süleyman ARAT
SON GÜNCELLEME

FENERBAHÇE, Twente’yi 1-0 yenerek önemli bir galibiyete imza atarken saha içinde istenmeyen olaylar da yaşandı. Maçın son dakikalarında Cristian, Semih’e bir pas attı. Ancak golcü futbolcu pası yakalayamayınca Cristian, takım arkadaşına çok kızdı. Semih’e el hareketleri yaparak bağıran Brezilyalı daha sonra oyuna geri döndü.
Dos Santos önledi
Ancak sözlü olarak tartışan iki oyuncu ilk kavgadan yaklaşık 6-7 dakika sonra bir kez daha kapıştı. Bu kez de Lugano’nun elle kestiği topun ardından ceza alanının önünde kurulan baraj sırasında tartışmaya girdiler. Cristian-Semih gerginliği, itişmeye dönüşmeden başta Dos Santos olmak üzere diğer oyuncular araya girerek iki futbolcuyu birbirinden uzaklaştırdılar.
Zafere gölge düşüren olaylar bununla da kalmadı. Son haftaların formsuz ismi Daniel Güiza, karşılaşmanın 82. dakikasında oyundan çıkarılmasına sinirlendi. Durumu anlayan antrenör Roland Koch, futbolcunun yanına gelerek yatıştırmaya çalıştı. Ancak Güiza, Koch’u da iterek doğruca soyunma odasının yolunu tuttu.
Daum da kızdı
Christoph Daum, maçtan sonra yaptığı açıklamada Güiza’nın, yerine giren Semih’e saygılı olmak zorunda olduğunu belirterek, “Hiçbir futbolcu sahadan çıkmak istemez. Ancak Güiza ile bazı şeyleri konuşmak istiyorum’’ dedi. Daum ayrıca, Semih ile Cristian’ın tartışmalarıyla ilgili olarak da “Tabii ki böyle şeyleri görmek istemiyoruz’’ yorumunda bulundu.


Bunları da Beğenebilirsiniz
İlişkili Haberler