Gündem Haberleri

GÜNDEM

  Bir kolunda asit attığı çocuk diğerinde kendi çocuğu

  Zeynep GÜÇLÜCAN / zguclucan@hurriyet.com.tr
  23 Ekim 2015 - 17:31Son Güncelleme : 24 Ekim 2015 - 13:03

  İstanbul Ataşehir’deki Develi Kebap’ta geçtiğimiz günlerde oyun odasında 3.5 yaşındaki Y.K.’nın üzerine asitli madde döküldü. Bu olay tüm Türkiye'yi dehşete düşürürken asiti atan kişi ise teyzesinin kocası çıktı. Olayın sırrı hala tam olarak çözülemezken yeni detaylar ortaya çıktı. Tutuklanan Cihan Araçman'ın kendi çocuğu ve yüzüne asit attığı çocukla beraber fotoğrafı ortaya çıktı.

  Dehşete düşüren olayda yeni detaylar ortaya çıkıyor. Şüpheli Cihan Araçman'ın sosyal medyadaki hesabında kucağında kendi çocuğu ve yüzüne asit attığı çocukla beraber fotoğrafı ortaya çıktı. Bir kolunda asit attığı çocuk diğerinde kendi çocuğu

  Develi Kebapta asitli saldırıyı enişte gerçekleştirmişDeveli Kebap'ta asitli saldırıyı enişte gerçekleştirmiş

  OLAY NASIL GELİŞTİ?

  Bir kolunda asit attığı çocuk diğerinde kendi çocuğu
  Polisin tespitlerine göre olay şöyle gelişti; doktor eşi C.K.’dan bir süre önce boşanan avukat I.G., aralarında Cihan Araçman'ın da bulunduğu arkadaş grubuyla restorana geldi. 

  I.G, oğlu Y.K.’yı oyun odasına gönderdi. Saat 20.45’te Cihan Araçman'ın masadan kalkarak oyun odasının bulunduğu birinci kata gitti.

   

  Asitli saldırgana uzman yorumuAsitli saldırgana uzman yorumu

  Oda görevlisi P.A.’nın uyarısıyla galoş giyen Cihan Araçman, içeride cebinden çıkardığı diş macunu tüpündeki maddeyi Y.K.’nın üzerine püskürttü. Y.K.’nın yanındaki iki çocuk da bu maddeden etkilendi. Cihan Araçman, olayın ardından restorandan ayrıldı.

  Asitli saldırıda Develi kendini savunduAsitli saldırıda Develi kendini savundu

  

   EN ÇOK OKUNANLAR

    Sayfa Başı