« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Bir kez daha deneyeceğiz

Hülya Avşar, önceki gün eşi Kaya Çilingiroğlu ile boşanması hakkında açıklamalarda bulunmuş ve ‘‘İki gün sonra son kararımızı açıklayacağız’’ demişti. Sanatçı dün yaptığı açıklamada ‘‘Araya büyüklerimiz girdi. Bir kez daha denemeye karar verdik’’ dedi.

Arzu AKBAŞ
SON GÜNCELLEME

İNŞALLAH SÜRER

Önceki akşam Kaya'yla bir kez daha konuştuk ve bu konuşmanın ardından bir kez daha deneme kararı aldık. Sanıyorum çocuk sahibi olan anneler ve aileler bunu çok daha iyi anlayacaktır. Şimdi ayrılsaydık bunun nedeni yanlış anlaşılabilirdi. Bir şeyleri biraz daha denemeye karar verdik. İnşallah ömür boyu sürer diye ümit ediyorum. Sürmezse de bir süre sonra hiç kimsenin haberi olmadan, bitirmeyi düşünüyorum.

KAYA'NIN SON ŞANSI

Kaya'ya bir şans daha vermem gerektiğine inanıyorum. Şimdi tekrar devam ediyoruz. Kaya ile bu tür konuların çıkmasını nasıl engelleriz sadece onun üzerine konuştuk. Ama Kaya'nın hayatında değişiklik olacağını zannetmiyorum. Zaten bizim aramızda bununla ilgili hiçbir zaman bir sorun yok. O kendi hayatını yaşayacak ama daha dikkatli olacak diye düşünüyorum.

AŞK BİTİYOR ELBET

Evliliklerde bir süre sonra kalp çarpıntıları, aşk tabii ki olamaz ama onun yerinde başka şeyler vardır. Sevgi, saygı biz bunu sanıyorum başarabildik. Kolay kolay yuva yıkmak, ne bana yakışıyor ne de bu kadar basit. Ben kendi aile hayatıma ve işime gücüme bakıyorum. Kaya da bir kız çocuğu babası olmanın bilincinde. Umarım Kaya, bu şansını iyi değerlendirir.

İNANDIĞIMIZ İÇİN

Her şey Zehra için değil. Zehra bizim çocuğumuz ama iki tane insanın hayatı çok önemli. Buna karar verirken, ikimiz de hayatımızı mahvetmek ve sadece çocuk için yaşamayı hiçbir zaman düşünmüyoruz. Tabii ki, çocuğumuz bu evliliğin devam etmesinde büyük etken ama ikimiz de bu evliliği devam ettireceğimize inandığımız için bu kararı aldık.

BÜYÜKLERİMİ KIRAMADIM

Sevgili Ali Şen araya girerek bizimle çok ilgilendi. Ona çok teşekkür ediyorum. O da bir aile babası. Araya çok giren büyüklerimiz oldu. Ali Şen ağırlıklı olmak üzere açıkçası büyüklerin araya girmiş olması benim bu kararımı değiştirmemde büyük etken oldu. Kendi kararımdan çok onları kırmak istemedim. Çünkü ilk defa benden bir şey rica ettiler. Bir daha böyle bir şey olursa onlar da araya girme gereği duymazlar.

Hatırlı aracı Ali Şen'miş

Hülya Avşar-Kaya Çilingiroğlu evliliğinin yıkılmaması için araya giren hatırlı kişinin Ali Şen olduğu ortaya çıktı. Hülya Avşar'ın da adını sevgiyle andığı Ali Şen'in nasıl aracı olduğunu Kaya Çilingiroğlu şöyle anlattı: Baba yarısı gibi bildiğim Ali Şen telefonla aradı. ‘Kaya seni ve Hülya’yı ne kadar sevdiğimi bilirsin. Yuva yıkmak o kadar kolay alınabilecek bir karar değil. Baban şu an hastanede, ben onun yerine de konuşma hakkını kendimde buluyorum. Sen şimdi Hülya'ya git. Onun yanından beni telefonla ara. Sonra telefonu Hülya'ya ver. İkinizle de konuşmak istiyorum. Çünkü arada küçük bir yavru var. Onun mutluluğu için bu yuvayı dağıtmayın' dedi. Bunun üzerine çok sevdiğimiz insanların sözlerini dinledik.


Bunları da Beğenebilirsiniz