Türkiye'nin en iyi köşe yazarları en güzel köşe yazıları ile Hürriyet'te! Usta yazarlar ve gündemi değerlendiren köşe yazılarını takip edin.

Bir genç kıza yakışan seçimler

18 yaşındaki Canan Metin'le önce yaşına uygun spor giysiler seçtik, sonra da yaşından büyük göstermesine neden olan saç rengini değiştirdik.

Canan, günün sonunda cıvıl cıvıl bir genç kıza dönüştü. Eğer siz de baştan yaratılmak istiyorsanız, bizi arayın. Tel: (0212) 677 08 87

Canan’ın sırları

En çok gözlerini beğeniyor.

Kendinde beğenmediği hiçbir yer yok.


Canan Metin, 18 yaşında ve şu anda çalışmıyor.

Canan'ın siyah pantolonunu ve oranj kazağını Büyük Beşiktaş Çarşısı'ndaki Bessamo Butik'ten seçtik. Giysi seçiminde bize Bessamo'nun sahibi Ali Erdem yardımcı oldu.

Etiler MOS Hillside'dan Murat Kayabaşı, Canan'ın çok açık olan eski balyajlarını yenilemek için koyu balyajlar attı. Kendi saç rengine dokunmadan önlere ve yanlara sarı balyajlar uyguladı. Katlı bir kesimle saç hareketlendirildi.

Etiler MOS Hillside'dan makyöz Neslihan Aydın, Canan'ın kaşlarını şekillendirdi. Gözaltlarını aydınlattı, elmacık kemiklerini ön plana çıkardı ve göz içine beyaz kalem çekti. Saç ve göz rengine uygun far sürdü.

Neler YAPMALI yapmamalı

Spor giyinmeli.

Klasik giyinmemeli.


Hareketli, katlı saçlar kullanmalı.

Çok kısa saçlar kullanmamalı.


Pembe, oranj tonlarında farlar kullanmalı.

Mavi göz farı kullanmamalı.
X

YAZARIN DİĞER YAZILARI