Türkiye'nin en iyi köşe yazarları en güzel köşe yazıları ile Hürriyet'te! Usta yazarlar ve gündemi değerlendiren köşe yazılarını takip edin.

Bir garip aşk

İç mimar Rıza Tansu, bir süredir Mine Kalpakçıoğlu ile beraber.

Üç çocuğunun annesi Şehnaz Hanım’dan geçtiğimiz yıllarda boşanan Rıza Tansu, eski modellerden Çağla Köker’le yaşadığı ilişkiyle biliniyordu. Tansu ile Köker’in ilişkisi iki ay önce bitmiş. Kalpakçıoğlu’nu iki yıl önce Ortaköy Blackk’de gördüğünde çok beğendiğini, ilk fırsatta kendisiyle tanışmak istediğini dostlarına anlatan Rıza Tansu, The Marmara Otelleri’nin sahibi Bike Gürsel’in Beyoğlu’nda bir gece kulübünde verdiği davete Kalpakçıoğlu ile gidince ikilinin ilişkisi de ortaya çıkmış oldu. İkili, davetten yakın arkadaşları Ayşe Hatun Önal’ı da alıp oradan ayrılarak eğlenceye birlikte devam etmişler...

İnşaatçının torunu armatörün oğluyla evlendi

İnşaat sektörünün önemli isimlerinden Polat Holding’in kurucusu İbrahim Polat, torunu Ceylan’ı evlendirdi. Suna-İbrahim Polat çiftinin kızı Songül Sel’in kızı Ceylan ile Türkiye’nin önde gelen armatörlerinden merhum Semih Sohtorik ve eşi Fatoş Sohtorik’in oğlu Emir Sohtorik, önceki akşam Polat Renaissance Otel’de yapılan düğün töreniyle dünya evine girdi.

Polat ailesine ait oteldeki davete İstanbul’un elit isimleri katıldı. Şişli Belediye Başkanı Mustafa Sarıgül’ün kıydığı nikahta gelinin şahitliğini dedesi İbrahim Polat, damadın şahitliğini ise Sami Azrak yaptı. Gelin Ceylan Sel, Vakko gelinliği ile göz kamaştırırken, damat Emir Sohtorik de Vakko damatlığı tercih etti. Yeni evli çift, balayı için İtalya’ya gidecek. Yonca Ebüzziya, Eser-Semra Tümen, Alize Dinçkök, Esra-Raif Dinçkök, Osman-Zeynep Çarmıklı, İnci Aksoy, Cefi-Yasemin Kamhi, Tayfun-Reyhan Demirören, Mehmet Ağar, Ceri-Monik Benardete, Cem Hakko ile sevgilisi Ronit Gülcan, Serap-Yılmaz Ulusoy ve Yasemin Aloğlu’nun da aralarında bulunduğu yaklaşık 650 davetlinin katıldığı tören gençlerin sabaha kadar eğlenmesiyle son buldu.

Anadolu yakasına taşındı

Geçtiğimiz cumartesi günü Çiğdem Kayalı’yı Bağdat Caddesi’nde hızlı adımlarla, sinirli bir şekilde yürürken gördüm. Sevgilisi Uğur Güven’in Suadiye’deki evine taşındığını bildiğim Kayalı’nın asabi halinin sevgilisiyle tartışması sonucunda yaşandığını öğrendim.

KIZ GELİYOR

Sinan-Melda Kosif çifti 3 ay sonra bebek sahibi olacak. Melda Kamhi 5,5 aylık hamile. Geçtiğimiz hafta bebeklerinin kız olacağını öğrenen Kosif çifti, bu mutlu haberi aileleriyle paylaştı. Cefi-Yasemin Kamhi çifti iki kızlarından sonra torunlarının da kız olacağını duyunca çok sevinmişler. Melda Kamhi’nin kardeşi Lara Kamhi ise teyzeliğin heyecanını yaşıyor.

Şahitleri kardeşleri oldu

Galatasaray Spor Kulübü eski başkanlarından Mehmet Cansun ve Nihal Cansun’un oğulları Ali ile Haitili Norma Powell ve İsviçreli Jean Jacques Perrin’in kızları Valerie Perrin geçtiğimiz hafta, SuAda’da yapılan nikah töreniyle dünya evine girdi. Şişli Belediye Başkanı Mustafa Sarıgül’ün kıydığı nikahta gelin Valerie Perrin’in şahitliğini kız kardeşi Christel Perrin Karim, damat Ali Cansun’un şahitliğini ise abisi Naci Cansun yaptı. Gelin Oscar de la Renta marka gelinliği ile göz kamaştırırken, damat Ali Cansun da Faruk Saraç imzalı damatlığıtercih etti. Yaklaşık 450 davetlinin katıldığı düğün töreninde davetliler, İsrail’den özel olarak getirtilen ’Sunband’ orkestrasının canlı performansının yanı sıra Dj Suat Ateşdağlı’nın müzikleriyle gece boyunca hoş dakikalar yaşadılar.

Akmansoylar’ın yeri

Tekin Akmansoy’un işletmeciliğini üstlendiği Zuzu Beach Club, Çeşme Altınkum’da önceki gün açıldı. Mekanın dekorasyonunda ise Akmansoy’un kızı Arzu Akmansoy’un imzası var. Koç Holding, Power FM ve Ant Yapı’nın sponsorluklarında yaratılan mekan, restoranıyla da iddialı. Efes Swissotel’in şeflerinden Hüseyin Özer tarafından kurulan ekibin hizmet sunduğu Zuzu’da Arzu Akmansoy, Zuzu Beach Club’ı bir marka haline getirmeye kararlı olduklarını söyledi.

Oğlunu evlendirdi sezonu açtı

Metin Aşık yaz aylarının başında Bodrum’a gider, Türkbükü’ndeki evine yerleşir ve üç ay boyunca Maki Otel’in iskelesinde kendisine ayrılan yerde denizin ve güneşin tadını çıkarır. İki hafta önce oğlu Murat’ı, Esra Eron ile evlendiren Metin Aşık, eşi Hülya hanımı da yanına alarak Bodrum’a gitti. Aşık çifti iskeledeki yerlerini aldı.
X
YAZARIN DİĞER YAZILARI