« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Bir FEDA da Filip Holosko'dan

Beşiktaş Kulübü, Slovak oyuncusu Filip Holosko ile 3 yıllık sözleşme imzaladı. Oyuncu, önceden 2 milyon Euro alırken, şimdi siyah-beyazlı kulüpten sadece 1 milyon 100 bin Euro garanti para alacak.

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME

Beşiktaş'ta bir FEDA da Filip Holosko'dan geldi. Slovak oyuncu, geçtiğimiz sezon siyah-beyazlı kulüpten 2 milyon Euro alıyordu. Oyuncunun bu sözleşmesi karşılıklı olarak feshedildi ve yeni sözleşme imzalandı.

 

Slovak oyuncu ile yapılan 3 yıllık anlaşmaya göre, Holosko eskiden aldığı 2 milyon Euro'nun 900 bin Euro'sundan vazgeçti. Slovak yıldız, yıllık 1 milyon 100 bin Euro garanti para alacak.

 

BEŞİKTAŞ İSTEDİ VILLERREAL ALDI

 

Transfer ile ilgili olarak Beşiktaş Kulübü, Kamuyu Aydınlatma Platformu'na (KAP) şu açıklamayı yaptı...

 

Futbolcumuz Filip Holosko ile 15.01.2010 tarihinde imzalanan, 31.05.2013 tarihinde sona erecek olan ve 2012-2013 sezonu için 2.000.000 Euro garanti ücret ödemesini içeren sözleşme karşılıklı olarak feshedilmiştir. Futbolcumuz ile bu sezondan itibaren geçerli olmak üzere 3 yıllık yeni bir sözleşme imzalanmıştır. Bu sözleşmeye göre Futbolcumuza yıllık sadece 1.100.000 Euro garanti ücret ödenecektir.

 

Konu ile ilgili bir açıklama yapan Beşiktaş Futbol Komitesi üyesi Ahmet Kavalcı, Holosko ile yeni bir anlaşma yapılmasının bir süredir devam eden forvet oyuncusu arayışını etkilemeyeceğini belirtti. Kavalcı teknik kadronun isteği doğrultusunda bir forvet oyuncu transfer edeceklerini ve bu konu ile ilgili temasların sürdüğünü belirtti.


Bunları da Beğenebilirsiniz