« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Bir baltaya sap olamayanlar

Beşiktaş Teknik Direktörü, bazı kesimlerin mesleki hayatıyla ilgili yaptığı yorumlar üzerine, "Hayatında bir baltaya sap olamayanlar, genelde o ’şanslı’ kelimesini çok kullanırlar" dedi.

İsmail ER
SON GÜNCELLEME
ESKİŞEHİRSPOR galibiyetinin kendilerine büyük moral verdiğini belirten Beşiktaş Teknik Direktörü Mustafa Denizli, ligde son 5 haftanın çok keyifli geçeceğini söyledi. Denizli, dünkü idman sırasında basın mensuplarıyla sohbet etti. Şampiyonluk için iki takımın avantajlı duruma geldiğini ifade eden tecrübeli çalıştırıcı, "Son haftalar şampiyonluk kelimesinin ön plana çıkmasıyla önem kazanıyor. Şampiyonun averajla belirlenmesi uzak da olsa bir ihtimal, ama böyle olacağını sanmıyorum. Şu andaki tablo onu göstermiyor" dedi.

Şampiyonluk hissedilir

Mustafa Hoca, bazı kesimlerin teknik direktörlük hayatında kendisine "şanslı" yorumunu yaptıklarının kaydedilmesi üzerine de "Hayatında bir baltaya sap olamayanlar, genelde o kelimeyi çok kullanırlar" değerlendirmesinde bulundu. Tecrübeli çalıştırıcı, şöyle devam etti: "Şampiyonluk sözü verilmez, hissedilir, yaşanır. Taraftarlarımız da bizden farklı düşünmüyorlar, ya da biz de onlar gibi düşünüyoruz. Onlar da şampiyonluğa inanıyorlar." Fenerbahçe ile oynayacakları derbi maçla ilgili yorum yapmaktan da kaçınan deneyimli teknik adam, "Büyük takımlar arasındaki maçlar farklı olur. Bu maçlar camialara moral veren, ayakta tutan maçlardan biridir" diye konuştu.

Bunları da Beğenebilirsiniz