DÜZCE HABERLERİ

"Bir 28 Şubat Öyküsü"

AA / Tayyip Hoşbaş
28.02.2016 - 12:10Son Güncelleme :
AA / Tayyip Hoşbaş

DÜZCE (AA) - AK Parti Düzce Gençlik Kolları Başkanlığı tarafından, "Bir 28 Şubat Öyküsü" program düzenlendi.

Müftülük Konferans Salonunda gerçekleştirilen etkinlikte konuşan AK Parti İl Başkanı Hikmet Keskin, 28 Şubat döneminde üniversite öğrencisi olduğunu ve ikinci sınıf insan muamelesi gördüklerini söyledi.

Keskin, 28 Şubat'ın Türk siyasi tarihinde önemli bir dönüm noktası olduğunu vurgulayarak, "Türk siyasetine damga vuran ve onur duyduğum Prof. Dr. Necmettin Hocamıza yapılan bir post-modern darbesinin izlerini silmeye çalışıyor ancak unutmuyoruz. Çünkü bizler, ikna odalarının meşhur olduğu, başörtüsü yasağının olduğu ve baskıların en şiddetli olduğu dönemler hatıralarımızda halen bulunmaktadır" şeklinde konuştu.

Programda, Düzce Üniversitesi Fen Edebiyat Fakültesi Tarih Bölümü öğretim üyesi Yrd. Doç. Dr. Fatih Özçelik, 28 Şubat dönemini anlatan bir sunum yaptı.

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Düzce haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Düzce ilinden "Bir 28 Şubat Öyküsü" hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 28 Şubat 2016 tarihinde saat 12 10’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça "Bir 28 Şubat Öyküsü" haberi güncellenecektir.

Sayfa Başı