Spor Haberleri

« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Binmişiz bir alamete

Üst üste 2 yenilgi alan Trabzonspor’da camia ayağa kalktı. Yerel basın tepkisini, “Bu takımdan ne köy olur, ne kasaba”, Çok acale kan aranıyor” manşetleriyle gösterdi.

Yunus Emre SEL / DHA
SON GÜNCELLEME

SÜPER Lig’in ilk 3 maçının son ikisinde arka arkaya aldığı yenilgi, hem tepkilere, hem de eleştirilere yol açtı. Yönetim, Belçikalı çalıştırıcı Hugo Broos ve futbolcular, eleştirilerin odak noktası oldu. Bir internet sitesi yönetime tepkisini, “Acilen bir forvet, yoksa istifa et” yazısıyla gösterdi.
Trabzon’daki yerel gazeteler ise Manisaspor mağlubiyetiyle camianın şoka girdiğini yazdı. Kuzey Ekspres Gazetesi, Manisaspor’a kiralanan Isaac’in karşılaşmanın tek golünü attığını vurguladı, “Kendi silahımızla vurulduk” başlığını attı.
Genel kurul yarın
Günebakış, “Binmişiz bir alamete”, İlkhaber Gazetesi, “Nereye gidiyoruz?” başlığını kullandı. Taka ise, “Çok acele kan aranıyor” manşetiyle çıktı. Mağlubiyetlerin kaliteli takviye yapılmamasından kaynaklandığını savunan Karadeniz, “Bu takımdan ne köy olur, ne kasaba” ve “Kayıp ilanı” başlıklarını kullandı.
Trabzonspor Kulübü’nün Olağanüstü Genel  Kurul toplantısının yarın yapılacağı bildirildi. Genel kurulun Trabzonspor Haluk Ulusoy Tesisleri Nizamettin Algan Konferans Salonu’nda saat 10.00’da başlayacağı belirtildi.


Bunları da Beğenebilirsiniz