Gündem Haberleri

  'Bingöl Belediyesi'ne 3 hilali dekeceğiz'

  İHA
  25.04.2016 - 01:00 | Son Güncelleme:

  MHP’nin genel başkan adayı ve parti MKYK Üyesi Ümit Özdağ ise Kırşehir’de partililerle bir araya geldi. Özdağ, özetle şunları söyledi:

   “Anadolu'da Türk ulusunun egemenliğine meydan okunuyor. Anadolu coğrafyası üzerinde bir ikinci millet oluşturulmaya çalışılıyor. Kırşehir ve Kayseri'de oyların yüzde 100’ünü almamız yetmiyor. İstanbul'da birinci parti olmak zorundayız. İstanbul'da birinci parti olduğumuz gün Bingöl'de belediye binasına üç hilali dikeceğiz. Tansiyonu yükseltmek isteyenler olabilir. Sert dille cevap vermeyin. Sert dilimizi Cumhurbaşkanı’na karşı kullanırız. Başbakan’a karşı kullanırız. AK Parti kadrolarına karşı kullanırız. PKK terör örgütüne karşı kullanırız. Ermeni çetelerine karşı kullanırız. Ama ülküdaşlarımıza karşı kullanmayız.”

  Bu arada Özdağ’ın programı öncesinde parti binasının kapatıldığı belirtildi. Bu duruma tepki gösteren partililer, Özdağ’ı çay ocağında ağırladı. MHP İl Başkanı Arif Ekici ise parti binasının kapatılmadığını, pazar olması nedeniyle kapalı olduğunu ve Özdağ’a durumun bildirildiğini ifade etti.

  Etiketler: Ümit Özdağ
  

  EN ÇOK OKUNAN HABERLER

   Sayfa Başı