İZMİR HABERLERİ

Binax'a yeni şube

DHA
28.03.2016 - 12:06Son Güncelleme :
DHA

İzmir Emlak Komisyoncuları Odası Başkanı Mesut Güleroğlu'nun sahibi olduğu Binax Gayrimenkul, 9. şubesini Bostanlı'da açtı.
Gayrimenkul danışmanı Sultan Sarıkaya'nın işletmeciliğini üstlendiği Şehitler Bulvarı'ndaki Binax Gayrimenkul Şubesi'nin açılışına CHP eski milletvekili Mehmet Ali Susam ve İzmir Esnaf ve Sanatlarlar Odaları Birliği Başkan Vekili Selahattin Aslan, İzmir Ticaret Borsası Başkan Yardımcısı Ercan Korkmaz, BATUDER Yönetim Kurulu Başkanı Akın Kazançoğlu ve İstanbul Emlak Komisyoncuları Odası Başkanı Nizamettin Aşa ile sektör temsilcileri katıldı. Kurdelayı, Sultan Sarıkaya, Mesut Güleroğlu'nun eşi Dilek Güleroğlu ve Mehmet Ali Susam'ın eşi Münire Susam birlikte kesti. Sarıkaya, "Bu sektörde marka ve güvenilir olmak çok önemli. Sektöre kurumsal olarak ilk defa yüzde 100 Türk sermayeli Binax firmasını kazandıran Mesut Güleroğlu'na teşekkür ediyorum. Binax'ın başarılarına yenisini eklemeyi ve en iyi hizmeti vermeyi hedefliyoruz" diye konuştu. İzmir'de 9. şubeyi açtıklarını belirten Mesut Güleroğlu ise "Hedefimiz Türkiye geneline yayılarak sektöre damga vurmak" dedi.
İZMİR (DHA)
foto
 

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

İzmir haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının İzmir ilinden Binax'a yeni şube hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 28 Mart 2016 tarihinde saat 12 06’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Binax'a yeni şube haberi güncellenecektir.

Sayfa Başı