ANKARA HABERLERİ

Binali Yıldırım: (Olağanüstü kongre süreci) Takvim her zaman değişebilir 

DHA
25.04.2017 - 19:20Son Güncelleme :
DHA

(KABİNE REVİZYONU) "KAN TAZELEMESİ YAPMAK DEMOKRASİLERİN GEREĞİDİR" 

Başbakan Binali Yıldırım, Olağanüstü kongre sürecinde takvimin her zaman değişebileceğini belirterek, kabine revizyonuna ilişkin, "Kan tazelemesi yapmak demokrasilerin gereğidir" dedi. 


Başbakan Binali Yıldırım Başbakanlık Çankaya Köşkü'nde Bloomberg International'a mülakat verdi. Olağanüstü kongre sürecine ilişkin Yıldırım, 
"Ben daha önce olağanüstü kongre olmaz demedim. Kongre sürecini anlattım. Takvim her zaman değişebilir" dedi.  

(KABİNE REVİZYONU) "KAN TAZELEMESİ YAPMAK DEMOKRASİLERİN GEREĞİDİR" 
Kabine revizyonuna ilişkin Yıldırım, "Kan tazelemesi yapmak demokrasilerin gereğidir. İhtiyaç hasıl olduğunda bakanlarda da değişikliğe gidilebilir. Bunu sayın cumhurbaşkanımızla bir istişare süreci içerisinde gerçekleştiririz" diye konuştu. 

Görüntü dökümü

-Yıldırım'ın açıklaması

-Detaylar 

ANKARA (DHA) 

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Ankara haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Ankara ilinden Binali Yıldırım: (Olağanüstü kongre süreci) Takvim her zaman değişebilir  hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 25 Nisan 2017 tarihinde saat 19 20’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Binali Yıldırım: (Olağanüstü kongre süreci) Takvim her zaman değişebilir  haberi güncellenecektir.

Sayfa Başı