« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Binali Yıldırım, Karşıyaka Kulübü üyesi oldu

Ulaştırma eski bakanı, AK Parti İzmir İkinci Bölge 1'inci sıra milletvekili adayı Binali Yıldırım, Karşıyaka'yı ziyaret ederek kulübe üye oldu.

Ergin KARATAŞ/İZMİR, (DHA)
SON GÜNCELLEME

Yalı Caddesi'ndeki kulüp binasındaki ziyarette Onursal Başkan Selçuk Yaşar, Divan Kurulu Başkanı Tahir Türetken, Başkan Hüseyin Çalışkan, eski başkanlar, yöneticiler ve AK Parti adayları da hazır bulundu. Selçuk Yaşar, Yıldırım'a 1998 yılında hazırlamasına rağmen yasal engeller nedeniyle hayata geçemeyen Karşıyaka Plaza, stat ve marina projesini göstererek destek istedi. Kulübe üye yapılırken atkı, forma ve rozet de hediye edilen Yıldırım, Karşıyaka'da bulunmaktan mutlu olduğunu belirterek, "İzmir'de Türkler'in kurduğu ilk kulüp olan Karşıyaka, tarihiyle çok büyük bir camia. Geçmiş dönemdeki seçim bölgem Kasımpaşa gibi formasında ay-yıldız taşıma onuru bulunan üç kulüpten biri. Gelecek yıl kuruluşunun 100'üncü yılını kutlamaya hazırlanan KSK'nin Süper Lig'de temsil edilmesi için elimden gelen tüm desteği vereceğim" dedi.

Yıldırım'a teşekkür eden Başkan Hüseyin Çalışkan ise, "Sportif anlamda destekten çok manevi desteğe ihtiyacımız var" diye konuştu.


Bunları da Beğenebilirsiniz
İlişkili Haberler