İSTANBUL HABERLERİ

Bilyoner.com‘un Yeni Genel Müdür Yardımcısı Ahmet Burçin Baysak Oldu

DHA
26.04.2017 - 19:16Son Güncelleme :
DHA

İstanbul, 26 Nisan (DHA) - Bilyoner.com‘un Pazarlama ve Müşteri Yönetimi Genel Müdür Yardımcılığı görevine Ahmet Burçin Baysak getirildi.

Bİlyoner.com’dan yapılan açıklamaya göre Baysak, Türkiye’nin öncü elektronik şans oyunları platformu Bilyoner.com'un pazarlama operasyonunu,  gelecek  projelerini ve uzun dönem stratejilerini yönetecek. 

2003 yılında Boğaziçi Üniversitesi İktisat Fakültesi‘nden mezun olan Baysak, meslek hayatına V&S Absolut Spirits şirketinde marka sorumlusu olarak başladı.

Daha sonra hızlı tüketim alanında faaliyet gösteren V&S Absolut Spirits, Diageo ve Ülker gibi şirketlerde Pazarlama Müdürlüğü, Marka Yöneticiliği ve Pazarlama Direktörü gibi çeşitli görevler üstlenen Ahmet Burçin Baysak, en son güvenlik ve alarm sistemleri alanında faaliyet gösteren Pronet şirketinde Pazarlama Direktörü  olarak görev yapıyordu.

Çalıştığı alanlarda önemli işlere imza atan Baysak başarılı kariyer hayatına elektronik şans oyunları sektörünün güçlü oyuncusu Bilyoner.com ile devam edecek. Bilyoner.com‘un Pazarlama ve Müşteri Yönetimi Genel Müdür Yardımcılığı görevine getirilen Ahmet Burçin Baysak, evli ve 1 çocuk  babası. (Fotoğraflı)
 

 

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

İstanbul haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının İstanbul ilinden Bilyoner.com‘un Yeni Genel Müdür Yardımcısı Ahmet Burçin Baysak Oldu hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 26 Nisan 2017 tarihinde saat 19 16’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Bilyoner.com‘un Yeni Genel Müdür Yardımcısı Ahmet Burçin Baysak Oldu haberi güncellenecektir.

Sayfa Başı