MALATYA HABERLERİ

Bilsam 6. Olağan Genel Kurulu Yapıldı

IHA
02.09.2015 - 17:05Son Güncelleme :

BİLSAM 6.OLAĞAN GENEL KURULU YAPILDI.

IHA

BİLSAM 6. Olağan Genel Kurulu, BİLSAM Konferans Salonu’nda gerçekleşti.
BİLSAM üyesi Arapgir Belediye Başkanı Haluk Cömertoğlu, Yeşilyurt Belediye Başkanı Hacı Uğur Polat, MASKİ Daire Başkanı Murat Nalçacı, Tabipler Odası Başkanı Ahmet Kızılay ve üyeler Genel Kurulda hazır bulundular. 2 yılda bir gerçekleşen Genel Kurul, BİLSAM Yönetim Kurulu Başkanı Zekeriya Tav’ın açış konuşmalarıyla başladı. Toplantı daha sonra gündem maddelerinin görüşülmesi ile devam etti.
Divan oluşumu ile başlayan toplantının başkanlığını BİLSAM üyesi olan Arapgir Belediye Başkanı Haluk Cömertoğlu yaptı. Başkan yardımcılığını Onur Güneş yürütürken, katip üyeliklerine ise Metin Benli ve İlhami Polat seçildi. Divan heyetinin seçiminden sonra toplantı, Yönetim Kurulu Başkanı Zekeriya Tav’ın faaliyet raporunu okuması ve görüşmeye açması ile devam etti. Mali tabloların okunması ve görüşmeye açılmasından sonra kurul, dernek yönetim ve denetim kurulunun asil ve yedek üyelerin seçimi ile son buldu.
BİLSAM 6. Olağan Genel Kurulu sonucu Yönetim ve Denetim kurulu asil ve yedek üyeleri şu isimlerde oluşuyor:
Yönetim Kurulu ( Asil): Zekeriya Tav, Gökhan Tuncel, Celalettin Ercan, Yılmaz Alaca, Mehmet Koç, Temel Aşıcı, Hakan Hadiç, Sinan Akıncı, Onur Güneş. Yönetim Kurulu (Yedek) listesi ise Yasin Ekinci, Metin Benli, Murat Sezik, Yelda Polat, Ayşe Akıncı, Ayşegül Toprak, İbrahim Gezer, Abuzer Yetiş, İsa Akgül. Denetim Kurulu (Asil): Necip Cengil, İdris Fırat, Şükrü Aslan. Denetim Kurulu (Yedek): Enver Aydın Acar, İlhami Polat, İsmail Pektaş.

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Malatya haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Malatya ilinden Bilsam 6. Olağan Genel Kurulu Yapıldı hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 02 Eylül 2015 tarihinde saat 17 05’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Bilsam 6. Olağan Genel Kurulu Yapıldı haberi güncellenecektir.

MALATYA NAMAZ VAKİTLERİ

02 Mayıs 2018, Çarşamba
 • İmsak
  03:49
 • Guneş
  05:22
 • Öğle
  12:30
 • İkindi
  16:16
 • Akşam
  19:25
 • Yatsı
  20:52
Sayfa Başı