Bill Cosby’e bir suçlama daha

Birce BORA / LONDRA
27.01.2015 - 12:37 | Son Güncelleme:

Dünyaca ünlü ABD’li komedyen Bill Cosby bir kadın tarafından daha teavüzle suçlandı. Huffington Post için bir makale kaleme alan Cindra Ladd, ünlü komedyenin 1969 yılında kendisine ilaç içirerek tecavüz ettiğini iddia etti.

Olay sırasında 21 yaşında olduğunu belirten Ladd, Cosby’nin kendisine bir kapsül verdiğini ve ilacın ne işe yaradığını sorduğunda da “bana güven” demekle yetindiğini söyledi.

Ladd gecenin geri kalanını tam olarak hatırlayamadığını ancak sabah çırılçıplak bir şekilde Cosby’nin yatağında uyandığını belirtti.

Ladd “O gece benimle seks yaptığını anlamıştım. Çok korkmuş, utanmıştım. Yatağın üzerinde bir ayna vardı. Bu benim daha da şok olmama neden oldu” dedi.

Başından geçenleri o dönemdeki ev arkadaşı dışında hiç kimseye anlatmadığını belirten Ladd “ O farklı bir zamandı. Bir randevu sırasında tecavüze uğramak diye bir kavram bilinmiyordu. Polise gidebileceğim aklıma bile gelmedi” dedi.

Ladd’ın iddialarından sonra Cosby’i tecavüzle suçlayan kadınların sayısı 20’ye yükselmiş oldu. Ünlü komedyeni tecavüzle suçlayanlar arasında ünlü supermodeller Janice Dickinson ve Beverly Johnson da bulunuyor.

Cosby’nin avukatı Martin Singer Ladd’ın iddiaları ile ilgili açıklama yapmadı. Singer daha önceki tüm tecavüz iddialarını reddetmişti.

Etiketler:


EN ÇOK OKUNAN HABERLER

    Sayfa Başı