ANKARA HABERLERİ

Bilkentlilerden yeni bir proje

Hürriyet Haber
27.06.2010 - 00:00Son Güncelleme :

Bilkent Üniversitesi Bilgi Yönetim Bölümü son sınıf öğrencileri, Halkla İlişkiler dersi kapsamında hazırladıkları projelerini Gordion AVM ve Güney Antalya Turizmi Geliştirme ve Altyapı İşletme Birliği (GATAB) yetkililerinin yer aldığı bir platformda sundular.

Hürriyet Haber

Bilkent Üniversitesi’nin N’PR İletişim Danışmanlığı ile işbirliği içinde hazırladığı proje 4’lü ve 3’lü gruplar halinde katılımcılara ayrıntılı bir şekilde anlatıldı.

Proje yöneticisi ve aynı zamanda Halkla İlişkiler dersinin hocası Dr. Elif Özdilek, “Her sene son sınıf öğrencilerimle birlikte çeşitli sektörlere dönük ve hemen uygulanabilecek projeler hazırlıyoruz. İlgili yöneticileri davet ederek onlara bu projeleri gruplar halinde sunum yapıyoruz. N’PR İletişim Danışmanlığı ile de zaman zaman bir araya geliyoruz. Bize bu projelerde kendi müşterileri ve yaratıcı fikirleriyle çok destek oldular, bu anlamda Yönetim Kurulu Başkanı Nur Başnur’a çok teşekkür ediyorum” dedi. Dr. Özdilek, bu projelerin öğrencilerin iş hayatına erken atılmalarını sağlayan projeler olması sebebiyle de önem taşıdığını belirterek, “Hatta öğrencilerimden birçoğu sunum yaptıkları sektörlerde işe başladılar, kendileri ile gurur duyuyorum” diye konuştu.

Gordion Genel Müdürü Alp Atilla ve GATAB Yönetim Kurulu Üyesi Semih Durmuş da projelerden ve öğrencilerin sunumlarından çok etkilendiklerini ifade ederek, öğrencileri kutladılar ve günün anısına birer sertifika ile ödüllendirdiler.

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Hurriyet.com.tr’nin Ankara haberleri bölümünde, DHA’nın abonelerine gönderdiği Ankara haberleri otomatik olarak derlenmektedir. hurriyet.com.tr editörleri otomatik akış içinde Bilkentlilerden yeni bir proje haberine editoryal müdahalede bulunmamıştır. Haber içeriklerinden hukuken ilgili ajanslar sorumludur.

Sayfa Başı