« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Bilici'den Turgay Demirel'e teşekkür

Basketbol Spor Toto Türkiye Kupası 8'li final müsabakaları öncesi Kayseri Hilton Oteli'nde düzenlenen kokteyle katılan Vali Mevlüt Bilici, ''Dünya Şampiyonasından sonra Türkiye Kupası gibi önemli bir turnuvanın Kayseri'ye verilmesi bizi mutlu etti' 'dedi.

OKTAY ENSARİ - DEMET ÖZTÜRK - KAYSERİ / DHA
SON GÜNCELLEME

Kokteyle Kayseri Valisi Mevlüt Bilici, Türkiye Basketbol Federasyonu Yönetim Kurulu Üyesi Ömer Yağmur, Ligler Direktörü Ahmet Araşan, Ligler Koordinatörü Ayhan Özgümüş, MHK Başkanı Metin Şahin ile kupada yer alan 8 takımın yönetici ve sporcuları katıldı. Vali Bilici, kokteylde Basketbol Federasyonu yöneticileriyle sohbet etti. Kayseri'nin Kadınlar ligindeki temsilcisi Panküp Şekerspor'un başarısından söz eden Bilici, ''Şu anda lig dördüncüsü olan Panküp Şekerspor, gerek kentimizin gerekse Anadolu'nun Kadınlar Basketbol Ligi'ndeki gururu oldu. Bu takımımız o kadar başarılı ki Fenerbahçe'ye yenilgi tattıran tek takım'' diye konuştu.

Vali Mevlüt Bilici, basketbol Fedearasyonu'nun Türkiye Kupası'nı Kayseri'de oynatması nedeniyle teşekkür ederek, ''8 takımın heyecan verici kupa mücadelesinin sporda önemli bir kent haline gelen Kayseri'de oynanması bizi mutlu etti. Daha büyük organizasyonların da altından kalkabilecek alt yapı ve güce sahibiz'' diye sözlerini tamamladı.


 


Bunları da Beğenebilirsiniz